Skazany na śmierć sezon 1: dysk 2

Skazany na śmierć sezon 1: dysk 2
Tytuł oryginału
Prison Break Season 1: Disc 2
Gatunek
serial telewizyjny
Obsada
, , więcej
Produkcja
USA (2005)
Premiery
DVD 10 kwietnia 2007
Dystrybucja
DVD - Imperial
Czas trwania
170 min
Wersje
2D
4,0
Oceń
Głosy
51

O filmie

"Uzbrojony" w specjalny tatuaż i niezwykle misterny plan ucieczki, Michael, powoduje własne uwięzienie i rozpoczyna się wyścig z czasem. Teraz potrzebuje całej swojej przebiegłości, odwagi i szczęścia? a także pomocy jednego spośród najbardziej okrutnych i niebezpiecznych więźniów. Odcinek 5 (ENGLISH, FITZ OR PERCY - 42:01)
Kallerman i Hale szantażują naczelnika Pope'a, aby przeniósł Michaela do innego więzienia. Michael musi szybko coś wymyślić, by zapobiec transferowi. Odcinek 6 (RIOTS, DRILLS AND THE DEVIL PART 1 - 42:08)
Plany ucieczka Michaela mają już spore opóźnienie. Uszkadzając system wentylacyjny w więzieniu Michael inicjuje zamieszki na wielką skalę. Veronica, która jest coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do Nicka, rezygnuje z jego pomocy w sprawie Lincolna. Odcinek 7 (RIOTS, DRILLS AND THE DEVIL PART 2 - 40:59)
Rozruchy przybierają na sile. Michael musi uratować Sarę, przed innymi więźniami. Tymczasem Abruzzi i Sucre współpracują, by przyspieszyć ucieczkę. Odcinek 8 (THE OLD HEAD - 42:17)
Ku swemu wielkiemu rozczarowani Michael odkrywa, że stary magazyn, odgrywający kluczowe znaczenie w jego planie, został przerobiony na pokój dla strażników. Tymczasem Veronica, Nick i L.J. znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie.

Obsada

Wiadomości

Najlepsze tematy