Reklama

Zendaya rozpala kort i nie tylko... Gdzie obejrzeć "Challengers"?

"Challengers" - gdzie obejrzeć ten film, który rozgrzeje Was do czerwoności? Zendaya w roli trenerki tenisa, która wikła się w miłosny trójkąt z mężem i jego byłym najlepszym przyjacielem. Gdzie obejrzeć ten emocjonujący dramat sportowy?

Luca Guadagnino, wizjoner kina, serwuje nam "Challengers" - elektryzujący dramat sportowy, w którym namiętność i rywalizacja splatają się na korcie tenisowym. Zendaya, gwiazda "Euphorii", wciela się w Tashi Duncan, bezkompromisową trenerkę, która postanawia wskrzesić karierę swojego męża, Arta (Mike Faist). Jednak ich małżeństwo i ambicje zostają wystawione na próbę, gdy na korcie pojawia się Patrick (Josh O'Connor), były najlepszy przyjaciel Arta i dawna miłość Tashi. Ten miłosny trójkąt rozgorzeje na turnieju "Challenger", gdzie przeszłość i teraźniejszość zderzą się w spektakularny sposób. Czy miłość zwycięży, czy może ambicja weźmie górę? Przekonaj się sam!

Reklama

Chcesz wiedzieć, gdzie obejrzeć ten emocjonujący film? Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły!

"Challengers" - gdzie obejrzeć?

"Challengers" jest dostępny do wypożyczenia online na kilku platformach streamingowych. Możesz go znaleźć na Canal+, Amazon Prime Video oraz Rakuten TV. Po opłaceniu dostępu, możesz cieszyć się seansem w zaciszu własnego domu.

Zobacz też:

Kto jeszcze nie widział "La La Land"? Najwyższa pora, aby nadrobić zaległości

Wielki hit na Netflix! Sprawdź, gdzie jeszcze obejrzeć "Skazanych na Shawshank"

Adaptacja bestselleru Delii Owens "Gdzie śpiewają raki" - sprawdzamy, gdzie obejrzeć online

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Challengers | Zendaya | Amazon Prime Video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy