Reklama

Remake popularnej komedii trafi na platformę streamingową. Dopiero co debiutował w kinach

Nie zdążyliście obejrzeć "Mean Girls" w kinach? Wspaniała wiadomość! Komediowy musical, będący nową wersją kultowego filmu sprzed lat, wkrótce zadebiutuje na platformie streamingowej. Zdradzamy, gdzie i kiedy oglądać.

"Mean Girls": Remake kultowej amerykańskiej komedii

Zrealizowany dwie dekady temu film "Wredne dziewczyny" Marka Watersa na podstawie scenariusza Tiny Fey do dziś jest wielkim hitem. Opowiada o nastoletniej Cady Heron (Lindsay Lohan), która przeprowadza się z Afryki do Stanów Zjednoczonych. Kontynuuje naukę w liceum, w którym rządzi grupa dziewczyn: Regina George (Rachel McAdams), Gretchen Wieners (Lacey Chabert) i Karen Smith (Amanda Seyfried).

Reklama

W filmie "Mean Girls", który wiosną tego roku zadebiutował w kinach, główną rolę zagrała Angourie Rice. Co ciekawe, spośród starej obsady na ekranie gościnnie pojawia się Lindsay Lohan w roli moderatorki matematycznego konkursu.

Główna bohaterka musicalu "Mean Girls" - szesnastoletnia Cady Heron (Angourie Rice) - przeprowadza się z matką z Kenii do USA i zaczyna naukę w liceum. Cady zaprzyjaźnia się z outsiderami Janis 'Imi'ike (Aulia Cravalho) i Damianem Hubbardem (Jaquel Spivey), którzy wprowadzają ją w życie szkolne. Dziewczyna zakochuje się w Aronie (Christopher Briney), który wcześniej był chłopakiem Reginy (Reneé Rapp), stojącej na czele grupy zwanej Plastikami.

Autorką scenariusza jest Tina Fey, która napisała również scenariusz do "Wrednych dziewczyn". Występuje w nowym filmie jako Ms. Norury, nauczycielka matematyki.

"Mean Girls" trafi na platformę streamingową. Gdzie oglądać?

Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, wspomniany tytuł wkrótce trafi na platformę streamingową. Musical "Mean Girls" będzie dostępny od 28 sierpnia na SkyShowtime.

"Nowa wersja, nowe one, ale jedno pozostaje niezmienne - nadal są wredne" - czytamy we wpisie na Instagramie.

Czytaj więcej: "Wredne dziewczyny": O aktorkach z filmu było głośno. Co dzisiaj robią?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mean Girls (2024) | SkyShowtime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy