Gorąca linia

Gorąca linia
Tytuł oryginału
Hanging Up
Reżyser
Gatunek
komedia
Obsada
, , więcej
Produkcja
USA (1999)
Premiery
Dystrybucja
Kino - Columbia TriStar Home Entertainment, DVD - Columbia TriStar Home Entertainment
Czas trwania
91 min
Wersje
2D
3,0
Oceń
Głosy
23

O filmie

„Gorąca linia” to kolejna romantyczna komedia zrealizowana na podstawie scenariusza Nory i Delii Ephron, autorek m.in. „Bezsenności w Seattle” i „Masz wiadomość”.
Tym razem bohaterkami są trzy siostry. W dzieciństwie były sobie bliskie niczym najlepsze przyjaciółki, potem jednak ich drogi rozeszły się. Dziś najstarsza z nich Georgia (Keaton) jest wydawcą magazynu kobiecego, który nazwała swoim imieniem. Najmłodsza, Maddy (Kudrow), występuje w telenowelach, a średnia (Ryan) opiekuje się ekscentrycznym ojcem, który przysparza jej nie lada kłopotów. Siostry porozumiewają się głównie przez telefon, a łączy je prawdziwie „gorąca linia”. Gdy chory ojciec trafia do szpitala, to Eve musi przekonać zajęte własnymi sprawami siostry, że nadszedł czas ostatecznej próby.
„Gorąca linia” to zabawna i wzruszająca komedia o radościach i smutkach, jakie niesie ze sobą życie rodzinne u progu nowego milenium.

Obsada

Wiadomości

  • "Gorąca linia": CZOŁÓWKA

    Tytuł polski: „Gorąca linia” Tytuł oryginalny: „Hanging Up” Gatunek: komedia Reżyseria: Diane Keaton Scenariusz: Delia...

Najlepsze tematy