Idole nastolatek chcieli uciekać z Hell's Kitchen

W najbliższym odcinku "Hell's Kitchen" piekielnych emocji, na własnej skórze, doświadczą członkowie zespołu NEO! Muzycy przerażeni wydarzeniami w kuchni, chcieli uciekać z restauracji...

Członkowie zespołu NEO na pewno zapamiętają swój pobyt w "Hell's Kitchen"

Zespół NEO, który tworzy czterech przystojnych chłopaków, podbija serca nastolatek. Okazuje się, że muzycy są fanami kulinarnego show Polsatu.

Reklama

- Oglądam "Hell's Kitchen" od pierwszej edycji i bardzo chciałem pojawić się w piekielnej restauracji. No i udało się. Szliśmy z nastawieniem, że kucharze "Hell’s Kitchen" czymś nas zaskoczą. Muszę przyznać, że było bardzo gorąco... - mówi tajemniczo Hubert Jabłoński z zespołu NEO.

Podczas wizyty na planie "Hell's Kitchen" zespołowi NEO udzieliły się piekielne emocje. W pewnym momencie chłopaki zastanawiali się, czy nie uciekać z restauracji. Dlaczego?

- Byliśmy bardzo ciekawi nowego szefa "Piekielnej Kuchni". Początkowo sprawił wrażenie bardzo spokojnej osoby, ale kiedy w pewnym momencie po kuchni zaczęły latać naczynia, nie wiedzieliśmy czy uciekać, czy siedzieć dalej przy stole. Jak się później okazało, uczestnicy wyprowadzili z równowagi Michała Brysia. Jego reakcja była dla nas zaskakująca, ale z drugiej strony nie dziwiliśmy się za bardzo. Sami niejednokrotnie daliśmy się we znaki naszym agentom, więc wiemy, że zarządzanie kilkoma osobami może czasem doprowadzić kogoś do furii - śmieje się Oli Kacprzyk.

- Szef Bryś to z pewnością konkretny facet i przydałby się nam taki "generał" do zarządzania naszym czasem i pracą, bo czasami codzienność się nam rozłazi. Pod tym względem bardziej przypominamy uczestników "Hell's...", niż szefa - dodaje wokalista.

Czy zespół NEO otrzyma dania przygotowane przez uczestników kulinarnego show? Przekonamy się już 27 września o godzinie 20:05 w Polsacie.

Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen 6

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje