Telekamery Tele Tygodnia 2016

Telekamery Tele Tygodnia: Już dzisiaj poznamy laureatów!

Gala Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się w poniedziałek, 22 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie o godz. 20.05 i będzie w całości transmitowana na żywo przez TVP2. Zostaną wręczone statuetki w 11 kategoriach plebiscytowych, 6 złotych Telekamer oraz Telekamera Specjalna.

Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski podczas ubiegłorocznej gali Telekamer

Galę rozdania Telekamer Tele Tygodnia poprowadzą tradycyjnie Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski.

Reklama

Złote Telekamery otrzymają laureaci trzech Telekamer. Laureatami Złotych Telekamer w 19. edycji plebiscytu zostali: komentator sportowy Przemysław Babiarz, pogodynka Agnieszka Cegielska, jurorka "Mam talent!" Agnieszka Chylińska oraz mistrz mowy polskiej i taktu, prowadzący teleturniej "Jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk.

W gronie szczęśliwców znalazły się także dwa kanały tematyczne - mający w swej ofercie ciekawe seriale i filmy TV Puls oraz podziwiany za znakomite koprodukcje HBO (m.in. "Pakt", "Wataha", "Bez tajemnic").

Wieczór uświetnią występy muzycznych gwiazdy połączonych z aktorami w zaskakujące duety. Kogo usłyszymy podczas uroczystej gali?

Na scenie pojawią się w duetach: Anna Dereszowska i Tomasz Szczepanik, Bartek Kasprzykowski i Margaret, Sonia Bohosiewicz i Maciej Balcar, Kacper Kuszewski i Marysia Sadowska oraz Sebastian Karpiel-Bułecka i Monika Dryl.

Przypomnijmy nominowanych w tym roku do Telekamer Tele Tygodnia:

Aktorka:
1. Joanna Kulig
2. Barbara Kurdej-Szatan
3. Monika Krzywkowska
4. Marta Lipińska
5. Edyta Olszówka

Aktor:
1. Wojciech Błach
2. Cezary Pazura
3. Piotr Polk
4. Wojciech Zieliński
5. Michał Żebrowski

Serial:
1. "Dziewczyny ze Lwowa"
2. "Na Wspólnej"
3. "O mnie się nie martw"
4. "Pierwsza miłość"
5. "Ranczo"

Osobowość telewizyjna:
1. Piotr Kraśko
2. Michał Olszański
3. Maciej Rock
4. Agnieszka Szulim
5. Martyna Wojciechowska

Prezenter informacji:
1. Dorota Gawryluk
2. Grzegorz Kajdanowicz
3. Maciej Orłoś
4. Diana Rudnik
5. Tomasz Wolny

Prezenter pogody:
1. Dorota Gardias
2. Aleksandra Kostka
3. Jarosław Kret
4. Paulina Sykut-Jeżyna
5. Tomasz Wasilewski

Komentator sportowy:
1. Mateusz Borek
2. Jacek Laskowski
3. Dariusz Szpakowski
4. Andrzej Twarowski
5. Wojciech Zawioła

Juror:
1. Wojciech Modest Amaro
2. Agustin Egurrola
3. Edyta Górniak
4. Tomson i Baron
5. Małgorzata Walewska

Program rozrywkowy:
1. Mam talent!
2. Paranienormalni Toonight
3. Rolnik szuka żony
4. The Voice of Poland
5. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Serial fabularno-dokumentalny:
1. "Malanowski i Partnerzy"
2. "Na sygnale"
3. "Policjantki i policjanci"
4. "Sensacje XX wieku"
5. "Szkoła"

Nadzieja telewizji:
1. Paulina Chruściel
2. Piotr Głowacki
3. Marta Manowska
4. Maciej Musiał
5. Stefan Pawłowski

Najlepsze tematy