Sandra Drzymalska o "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje": Ten świat jest bardzo fascynujący

- Moja bohaterka jest członkinią ferajny, która jest nieco zawadiacka i ma swoje cele. (...) Świat stworzony przez reżysera Mateusza Rakowicza jest bardzo kolorowy i bardzo atrakcyjny za sprawą Zdzisława Najmrodzkiego. To fascynujące, że był taki człowiek, który w czasach komunizmu uciekał z więzienia 29 razy. Przez ten świat jest taki fascynujący - powiedziała w rozmowie z Interią Sandra Drzymalska.
A jak wyglądała praca na planie z tak wybitnymi aktorami? - Jako moda aktorka lepiej sobie tego wymarzyć nie mogłam - dodała.

W poniedziałek, 13 września, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się premiera od dawna wyczekiwanej produkcji "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Swoją obecnością pokaz uświetnili aktorzy i twórcy, m.in. Dawid Ogrodnik, Masza Wągrocka, Olga Bołądź, Kuba Gierszał, Sandra Drzymalska, Andrzej Andrzejewski, Robert Więckiewicz i Rafał Zawierucha oraz Mateusz Rakowicz, reżyser i współautor scenariusza.

Film trafi na ekrany polskich kin 17 września 2021.

Na premierze filmu była ekipa Interii - Katarzyna Drelich i Marcin Rapacz.

Film

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Polska, 2020

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę... zobacz więcej

Reklama

Najlepsze tematy