"Pierwsza randka": Czegoś takiego jeszcze nie było

"My dbamy o to, żeby goście w naszej restauracji czuli się świetnie. Staramy się stworzyć atmosferę, która sprzyja rozwijaniu uczuć i budowaniu miłości" - mówią członkowie ekipy programu TVP "Pierwsza randka", czyli Aleksander Mackiewicz i dwie panie - Paulina Sobotka i Magdalena Jaroszewicz w rozmowie z Anną Zając z Interii.

"Nasi goście chwalą sobie klimat naszej restauracji. Więcej o tych emocjach i sytuacjach, które towarzyszą pierwszej randce z osobą, której nie znamy, dowiecie się z odcinków naszego programu. Tego się nie da opisać. Czegoś takiego jeszcze nie było" - dodają.

Z ekipą "Pierwszej randki" Anna Zając spotkała się przy okazji nagrywania odcinka "Kocham Cię, Polsko!".

Specjalne, świąteczne wydanie programu "Kocham Cię, Polsko!" TVP2 pokaże tym razem nie w sobotę, lecz w niedzielę, 16 kwietnia, o godz. 20:15.

W pierwszej drużynie zobaczymy ekipę programu "Pierwsza randka", czyli Aleksandra Mackiewicza i dwie panie - Paulinę Sobotkę i Magdalenę Jaroszewicz. W drugiej znaleźli się rozśpiewani panowie - Radosław Liszewski, lider grupy Weekend, Marcin Miller, wokalista zespołu Boys oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor hitu "Ruda tańczy jak szalona".

Drużyną muzyków disco polo opiekować się będzie Tomasz Kammel. Ekipą "Pierwszej randki" zajmie się Antek Królikowski.

Reklama