Reklama

Zmysłowa scena erotyczna

On, 29-letni świetnie zapowiadający się pianista. Ona - samotna matka, pracująca w kolekturze zakładów bukmacherskich. Połączy ich coś więcej niż zwykła znajomość. Zobacz scenę erotyczną między Martą Żmudą Trzebiatowską a Pawłem Szajdą z filmu "Wygrany".

- Gram Olivera Linovskiego, który jest wspaniałym, sławnym pianistą. Przyjeżdża do Polski, by rozpocząć tournee po Europie. Tego dnia zostawia go żona i Oliver, będąc już we Wrocławiu, postanawia zerwać tournee - mówi Paweł Szajda

Reklama

Znany polskim widzom z występu w "Tataraku" Andrzeja Wajdy aktor twierdzi, że tym co przekonało go do przyjęcia roli w "Wygranym", była możliwość współpracy z Januszem Gajosem, który w filmie Wiesława Saniewskiego wciela się w postać Franka.

- Jest wiele powodów, które składają się na kryzys Olivera. Na początku filmu decyduje, że już nie będzie grał i że zacznie inne życie. Poznaje wtedy Franka, który otwiera mu oczy i pokazuje, że można żyć po swojemu.

W tle filmu mamy także wątek romansowy. - Miłość jest ważna dla każdego i w tym filmie też to pokazujemy. Na początku filmu Oliver traci miłość, żeby później odnaleźć ją na nowo - wyjaśnia Szajda.

Ekranową partnerką Szajdy jest Marta Żmuda Trzebiatowska, która wciela się w postać Kornelii.

Jej bohaterka od lat zna i przyjaźni się z Frankiem, któremu dużo zawdzięcza. Dzięki niemu poznaje Olivera, z którym połączy ją coś więcej niż zwykła znajomość. Jego ujmuje jej wrażliwość, ją - jego urok osobisty.

- W tym filmie między Kornelią i Oliverem coś się zaczyna, ale nie wiemy jak to się potoczy, ponieważ film kończy się w takim momencie, że z tą znajomością może stać się wszystko. Może przetrwać, ale nie musi. Moja rola nie jest duża, ale jest dość istotna dla fabuły, ponieważ Oliver spotyka Kornelię w momencie, w którym myśli, że wszystko jest już stracone, a ona daje mu nadzieję i pokazuje, że warto walczyć i że może jeszcze będzie przepięknie - mówi Żmuda Trzebiatowska.

Bardzo ważnym elementem filmu jest jego ścieżka dźwiękowa. Ze względu na profesję głównego bohatera pojawia się muzyka klasyczna i dzieła Chopina, ale także elektryzujące tanga Carlosa Libedinsky'ego. To właśnie tango posłużyło za dźwiękowe tło erotycznej sceny między Kornelią a Olivierem.


Chcesz pójść do kina na film "Wygrany" lub na inną interesującą cię produkcję, a nie wiesz gdzie i o której możesz ją obejrzeć? Sprawdź repertuar kin w swoim mieście!

Film trafił na ekrany kin 18 marca.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje