Reklama

Złote Globy 2023: Milly Alcock na gali była pijana? Jej zachowanie wywołało poruszenie

Nie milkną echa po gali rozdania Złotych Globów, która odbyła się w nocy z 10 na 11 stycznia. W czasie ceremonii jedna z nagród trafiła do twórców "Rodu smoka", a produkcję reprezentowała m.in. aktorka Milly Alcock. Zachowanie młodej gwiazdy wywołało lawinę komentarzy.

Milly Alcock w "Rodzie smoka" wcieliła się w rolę młodej księżniczki Rhaenyry Targaryen. 22-letnia aktorka z Sydney występowała do tej pory przede wszystkim w serialach telewizyjnych. 

"Ród smoka" był nominowany do Złotych Globów w dwóch kategoriach, ostatecznie zdobywając jedną statuetkę, ale najważniejszą - dla najlepszego serialu dramatycznego. Po ogłoszeniu werdyktu na scenie pojawił się reżyser Miguel Sapochnik, Emma D'Arcy, która nominowana była także za rolę pierwszoplanową i właśnie Milly Alcock. 

Reklama

Złote Globy 2023: Milly Alcock przyszła na galę pijana?

Rubaszne zachowanie Milly Alcock przyciągnęło uwagę internautów. W trakcie wystąpienia reżysera kobieta chichotała, podpierając się o ramię koleżanki. 

Wyśmienity nastrój aktorki jest szeroko komentowany w sieci. 

"Milly na scenie jest tak pijana, że nawet tego nie ukrywa" - możemy przeczytać wśród komentarzy na Twitterze. Jednocześnie nie zabrakło też głosów, że aktorka była "najjaśniejszym punktem" całej gali. 

Złote Globy 2023: Nowy początek?

W nocy z wtorku na środę polskiego czasu Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA) już po raz 80. wręczyło Złote Globy. Działalność HFPA w ostatnich latach była naznaczona licznymi skandalami, w tym kierowanymi pod adresem byłego prezesa tej instytucji oskarżeniami o molestowanie seksualne, zarzutami o przekupstwo czy brak zróżnicowania etnicznego jury. Po ogromnej krytyce HFPA twierdzi, że podjęło proces reform, co skłoniło stację NBC do wznowienia w tym roku telewizyjnej transmisji z ceremonii.

Zobacz również: 

Złote Globy 2023: "Duchy Inisherin" i "Fabelmanowie" zwycięzcami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Złote Globy 2023 | Milly Alcock | Ród smoka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy