Reklama

Zawrotna kariera greckiego wesela

Za oceanem jest coraz głośniej o niespodziewanym sukcesie niskobudżetowej komedii "My Big Fat Greek Wedding". Film, którego produkcja wyniosła zaledwie 5 milionów dolarów, zarobił już od dnia swej premiery (19 kwietnia) ponad 110 milionów dolarów! Reżyserem przeboju jest Joel Zwick, doświadczony twórca seriali telewizyjnych.

Na fali ogromnego sukcesu, jaki film odniosi na ekranach amerykańskich kin i na liście box office'u (pozycja druga), rozpoczęto nawet przygotowania do sequela komedii.

Reklama

Bohaterką filmu "My Big Fat Greek Wedding" jest Toula Portokalos, trzydziestoletnia Greczynka, która prowadzi wraz ze swoim rodzicami grecką restaurację w Chicago. Jej ojciec marzy, aby córka wyszła za mąż za uczciwego, miłego Greka, jednak Toula nie zamierza na razie z nikim się wiązać.

Wszystko ulega zmianie, kiedy w restauracji pojawia się przystojny Ian Miller. Pomiędzy bohaterami wybucha uczucie, jednak spotykać muszą się w tajemnicy przed rodzicami Touli, którzy mogliby nie znieść faktu, że młody człowiek nie jest Grekiem.

"To największy w historii sukces filmu, który opowiada o mniejszości greckiej w Ameryce. Nikt z nas się tego nie spodziewał" - powiedział John Corbett, odtwórca głównej roli w komedii "My Big Fat Greek Wedding".

Jeszcze nie wiadomo, kiedy film trafi na ekrany polskich kin.

W amerykańskim notowaniu filmowych przebojów komedia "My Big Fat Greek Wedding" pokonała takie przeboje, jak "Austin Powers i złoty członek", "xXx""Znaki".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Biuro Informacji Gospodarczej | Wedding | fat | \ Film | kariera | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje