Reklama

Reklama

X-Men: Nowi bohaterowie

Trzej nowi, fascynujący bohaterowie, pojawią się w sequelu kultowego już filmu "X-Men". Reżyser i scenarzysta Bryan Singer ujawnił, iż w drugiej części opowieści wystąpią: Gambit, Beast i Jubilee.

Niestety, nie podał żadnych dodatkowych szczegółów na temat nowych bohaterów. Także fabuła sequela otoczona jest ścisłą tajemnicą. Ostatnio co prawda pojawiły się doniesienia, iż w "X-Men 2" członkowie grupy będą musieli stawić czoła twórcom śmiertelnego wirusa, ale oczywiście nikt z producentów, ani realizatorów filmu nie potwierdził tych plotek.

Tak więc na poznanie wszystkich tajemnic trzeba będzie poczekać zapewne do dnia premiery sequela, planowanej na 2002 rok. Zapewne wcześniej pojawi się wiele informacji z planu filmu, które być może rzucą trochę światła na opowieść przygotowywaną przez Bryana Singera.

Reklama

Zdjęcia do "X-Men 2" najprawdopodobniej rozpoczną się wczesną jesienią tego roku. Podobnie jak pierwowzór, realizowane będą w Kanadzie. Producenci rozważają także lokalizacje w Australii. Budżet sequela najprawdopodobniej zamknie się kwotą 100 milionów dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mena | Nowy bohater | bohaterowie | X-men

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy