Reklama

Reklama

"Wystrzałowe wesele": Krew na ekranie, alkohol na planie

"Wystrzałowe wesele" - zwariowana komedia z Jennifer Lopez i Lennym Kravitzem w polskich kinach od 6 stycznia 2023! Czym legendarny rockman poczęstował aktorów na planie zdjęciowym?

"Wystrzałowe wesele" - zwariowana komedia z Jennifer Lopez i Lennym Kravitzem w polskich kinach od 6 stycznia 2023! Czym legendarny rockman poczęstował aktorów na planie zdjęciowym?
Jennifer Lopez w filmie "Wystrzałowe wesele" /Monolith Films /materiały prasowe

Tuż po Nowym Roku do polskich kin trafi "Wystrzałowe wesele" - zwariowana komedia z Jennifer LopezJoshem Duhamelem i Lennym Kravitzem. Gdzie były kręcone zdjęcia? Jak gwiazdy wspominają pracę na planie?

Jennifer Lopez zakładniczką na swym filmowym weselu

W marcu ubiegłego roku Jennifer Lopez rozpaliła wyobraźnię swoich fanów, gdy pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jest właśnie na planie nowej komedii, w której zagra jedną z głównych ról. We wpisie pod zdjęciem na Instagramie gwiazda ujawniła też, że produkcję realizuje na Dominikanie, a film pojawi się w kinach za niespełna dwa lata.

Reklama

"Moja bohaterka, Darcy, będzie musiała walczyć nie tylko o swoje życie, ale też zrobi wszystko, by ocalić weselników. Przysięga 'dopóki śmierć nas nie rozłączy' nabierze nowego znaczenia. Nie zabraknie scen strzelaniny, pościgów i wybuchów. Poleje się krew" - uchyliła rąbka tajemnicy Lopez.

Fani Lopez jeszcze bardziej oniemieli z zachwytu, gdy wyszło na jaw, że do głównej obsady "Wystrzałowego wesela" dołączył Lenny Kravitz. Rockman wcielił się w Seana - lekkoducha, podróżnika i byłego chłopaka Darcy, który nie do końca pogodził się z myślą, że jego była dziewczyna wychodzi za mąż za innego (w tej roli Josh Duhamel).

"To był wyjątkowy czas w moim życiu. J-Lo i ja na Dominikanie. Dawno tak dobrze nie bawiłem się na planie filmowym. 'Wystrzałowe wesele' to będzie hit" - zapewniał legendarny rockman w jednym z wywiadów.

Lennny Kravitz: Mocny alkohol na planie filmu

Przy okazji podzielił się zdumiewającą ciekawostką. "Muszę przyznać, że w trakcie zdjęć dostałem w prezencie próbkę mocnego alkoholu w nieoznakowanej butelce. Tak mnie zachwyciła zawartość, że postanowiłem poczęstować nią też innych aktorów" - stwierdził Lenny Kravitz.

Okazało się, że w butelce był sotol, czyli napój alkoholowy produkowany w sposób podobny jak mezcal i tequila. "Wpadliśmy na pomysł, by zmieszać trunek z owocami i przyprawami, których na Dominikanie nie brakowało. Tak skomponowanymi drinkami raczyliśmy się do obiadu i po zakończeniu wyjątkowo trudnych dni zdjęciowych. Wszyscy rozpływali się w 'ochach i achach' nad tym meksykańskim specjałem" - dodał Kravitz.

Bez odpowiedzi pozostawił jednak pytanie, czy Jennifer Lopez skosztowała tego mocnego alkoholu z Meksyku i jaka była jej opinia na temat trunku. 

Głównymi bohaterami "Wystrzałowego wesela" są Darcy (w tej roli Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Narzeczeni planują w końcu sformalizować swój związek. Chcą, by ich ślub był wyjątkowy pod każdym względem, dlatego decydują się na ceremonię na rajskiej wyspie. Tam w towarzystwie gości weselnych zamierzają powiedzieć sobie "tak". Nie spodziewają się jednak, że w tropikach wizytę złoży im też były chłopak Darcy -  Sean (Lenny Kravitz) oraz... zamaskowani bandyci. Od tej chwili zacznie im grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

Czytaj więcej:

Kevin Spacey: Kolejna osoba oskarżyła aktora o przestępstwa seksualne

Anne Heche: Rodzina zmarłej aktorki pozwana do sądu przez ofiarę wypadku

Hanna Englert studiowała w USA. Dlaczego wróciła do Polski?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wystrzałowe wesele | Lenny Kravitz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy