Reklama

Wycięte sceny z "Austina Powersa 3"

Jay Roach, twórca komedii "Austin Powers i złoty członek", przy okazji premiery najnowszej części przygód agenta specjalnej troski, udzielił wywiadu magazynowi Entertainment Weekly. Reżyser zdradził m.in., że do jego nowej produkcji nie weszło wiele scen, które jednak pojawią się na wydaniu płytowym "Austina Powersa 3".

"Obiecuję, że to, czego nie zobaczycie w filmie, obejrzycie na płycie DVD. Musiałem wyciąć aż połowę ze swego trzygodzinnego materiału. Znalazło się tam wiele świetnych scen" - powiedział reżyser.

Reklama

"Płytę zatytułowalismy What's It All About, Austin?. Jest na niej na przykład taka scena, kiedy Austin błąka się po Tokio szukając swego ojca, a wszyscy wokół śpiewają. To naprawdę rewelacyjne" - stwierdził Roach.

Zapytany czy jest szansa na powstanie czwartej części filmu, twórca odpowiedział: "Mike Myers ma sporo pomysłów. Nie wszystkie mi sie podobają, ale jest z czego wybierać. Jednak niczego jeszcze nie mogę potwierdzić".

"Chciałbym się teraz zająć wyreżyserowaniem musicalu na Brodway'u w oparciu o przygody Austina Powersa. Po sukcesie, jaki odnosi nasz film, mamy teraz impuls, żeby się do tego zabrać" - dodał reżyser.

Film "Austin Powers i złoty członek" trafi na ekrany polskich kin 13 września.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: złoty | twórca | film | sceny | Austin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje