Reklama

Wszystkie drogi prowadzą do... Hollywood

Zadowolone? Agata Buzek i Agnieszka Grochowska wiedzą już, jak wygląda praca w Hollywood

Agata Buzek

Tymczasem z mniejszą pompą, ale bardzo konsekwentnie swoją ścieżką przez Hollywood spaceruje też Agata Buzek. Nagradzana w Polsce aktorka ma już na swoim koncie kilka znaczących projektów zagranicznych na czele z francuskim dramatem "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine oraz filmem sensacyjnym Stevena Knighta, uznanego hollywoodzkiego scenarzysty (m.in. "Locke" z Tomem Hardym), o tytule "Koliber". W tej drugiej produkcji Buzek partnerowała wielkiej gwieździe kina akcji - Jasonowi Stathamowi.

Reklama

Prawdziwą niespodziankę aktorka sprawiła jednak swoim fanom w 2018 roku, gdy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto pojawiła się na dużym ekranie u boku Roberta Pattinsona i Julliette Binoche w filmie science fiction "High Life".

Produkcja w reżyserii Claire Denis została przyjęta przez widzów festiwalu bardzo ciepło i ruszyła w podróż po kolejnych międzynarodowych festiwalach, aż wreszcie trafiła do kin. Buzek wcieliła się w Nansen - pilota statku kosmicznego, na którym dochodzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń. W takim towarzystwie filmowy lot w kosmos musiał być dla niej prawdziwą przyjemnością...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje