Reklama

Wspólny projekt Hanksa i Mendesa

Tom Hanks, wybitny amerykański aktor, dwukrotny zdobywca Oscara za role w produkcjach "Filadelfia" i "Forrest Gump" oraz Sam Mendes, tegoroczny laureat złotej statuetki za obraz "American Beauty", postanowili połączyć siły i wspólnie zrealizować film. Będzie to adaptacja słynnej gangsterskiej opowieści z lat 30. "The Road To Perdition".

Hanks, kiedy po raz pierwszy zobaczył "American Beauty", obsypane w tym roku Oscarmi, był podobno zachwycony. Wtedy też postanowił, że musi swój kolejny film zrobić z Mendesem. Obaj znaleźli tekst "The Road To Perdition" i rozpoczęli wspólną pracę. Historia, która będzie toczyć się w Chicago w latach 30., skoncentruje się wokół mężczyzny, który decyduje się na krwawą wendetę, po tym jak jego żona i dzieci zostają brutalnie zamordowani. Zdjęcia mają rozpocząć się na początku 2001 roku. Produkcja powstanie w wytwórni DreamWorks.

Reklama

Tom Hanks pracuje równocześnie z innym współtwórcą sukcesu obrazu "American Beauty", scenarzystą Alanem Balem, nad swym kolejnym projektem filmowym. Będzie to film o policjancie z Cleveland, który próbuje rozwiązać tajemniczą sprawę morderstwa popełnionego z miłości.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tom | \ Film | film | Tom Hanks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje