Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska: Zaskakująca scena z udziałem aktorki w polskim hicie!

Wiktoria Gąsiewska wcieliła się w jedną z głównych ról w komedii gangsterskiej "Krime Story. Love Story". Grana przez nią Kamila zakochuje się na zabój w Krimie - starszym od niej mężczyźnie z trudną przeszłością. W jednej ze scen młoda aktorka gra nago. Jak się okazuje, jej filmowy partner o tym nie wiedział. Cezary Łukaszewicz i opowiedział o scenach nagości w filmie.

"Krime Story. Love Story": O czym opowiada film?

"Krime Story. Love Story" to film twórców "Procederu", który powstał na podstawie książki Marcina "Kaliego" Gutkowskiego. Przedstawiona w nim historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. W obsadzie zobaczymy plejadę polskich aktorów i aktorek Główne role grają: Cezary Łukaszewicz i Wiktoria Gąsiewska. Partnerują im: Małgorzata Kożuchowska, Michał Koterski, Agnieszka Więdłocha oraz Cezary Żak.

Reklama

Kamila, w którą wciela się Wiktoria Gąsiewska, to dziewczyna z dobrego domu. Rodzice spełniają wszystkie jej zachcianki, ale nie wiedzą, jak naprawdę wygląda jej życie. Przyjaźni się z Magdą (Klaudia Halejcio) i Basią (Nicole Bogdanowicz). Wspólnie imprezują, nie stronią od używek, trzymają się z lokalnym półświatkiem.

Jedno z wyjść do klubu mogło zakończyć się dla niej tragicznie, gdyby nie to, że na jej drodze pojawił się Krime (Cezary Łukaszewicz). Szybko się w nim zakochuje. Mimo różnicy wieku, parę łączy silne uczucie, oboje tracą dla siebie głowę. Po czasie okazuje się, że Krime'a z ojcem Kamili łączy mroczna przeszłość. Miłość komplikuje wszystko i nawet taki facet, jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać, co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

"Krime Story. Love Story: Cezary Łukaszewicz o scenach seksualnych

"W tym filmie nie ma scen stricte seksualnych, ale rzeczywiście pojawia się nagość. To zawsze jest trudne. Przed kamerą są dwie osoby, ale wokół jest mnóstwo innych ludzi. Wszyscy podeszli do tego z dużą uwagą, pokorą i serdecznością. Pamiętam, że w którymś momencie reżyser ustalił z Wiktorią, że ona rozbierze się w jednym z ujęć. Mnie o tym nie poinformowano, więc gdy zaczęliśmy kręcić tę scenę, odwróciłem się i zawstydziłem, co widać w filmie" - opowiada Cezary Łukaszewicz.

"Myślę, że gdyby Krime nie poznał Kamili, granej przez Wiktorię Gąsiewską, to nie poradziłby sobie z powrotem do rzeczywistości po tym, co przeżył. Okazuje się, że wreszcie ma dla kogo żyć. Ona jest dla niego darem, na który prawdopodobnie sobie nie zasłużył" - dodaje.

Zobacz również:

Weekend w kinie: Brad Pitt i nietypowa polska rodzina
Tom Cruise odejdzie z serii "Mission: Impossible"?
"The Flash": Czy film doczeka się premiery?
Mija 60 lat od śmierci Marilyn Monroe
Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krime Story. Love Story | Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy