Reklama

Wiktoria Gąsiewska topless?

Wiktoria Gąsiewska obchodziła ostatnio 21. urodziny. Z tej okazji na jej profilu na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Młoda aktorka na fotografii pozuje topless? Fani nie mają wątpliwości.

Wiktoria Gąsiewska coraz piękniejsza

Wiktoria Gąsiewska urodziła się 11 marca 1999 roku.

Reklama

"21. Dziękuję wszystkim za piękne życzenia! Dobrze mieć wokół siebie tyle dobrych dusz" - napisała pod zdjęciem młoda aktorka, która ma na swym koncie udział nie tylko w serialu "rodzinka.pl", ale również w filmie "W tym lesie dziś nie zaśnie nikt".

Fotografia dodana przez aktorkę zrobiła na internautach ogromne wrażenie. Oprócz wielu urodzinowych życzeń, fani pozostawili jej w komentarzach także masę komplementów.

Trzeba przyznać, że tak miłe słowa będą dla Gąsiewskiej cudownym prezentem.

"Oszałamiająco", "Ślicznotka z Ciebie", "Jesteś jedną z piękniejszych kobiet", "Nigdy się nie zmieniaj. I miej na twarzy zawsze taki cudowny uśmiech, jak do tej pory", "Jesteś najpiękniejsza" - piszą użytkownicy.

Dzień swoich 21. urodzin Wiktoria Gąsiewska obchodziła z kameralnym gronie przyjaciół. Marta Wierzbicka, Jakob Kosel i Adam Wiejak "Poszukiwacz" zjedli z młodą aktorką urodzinowy obiad, który kobieta relacjonowała na swoim Instagramie.

Jak domyślać się można z jej Insta Story, z okazji swojego święta Gąsiewska dostała w prezencie między innymi elektryczną hulajnogę! W dzień ten wiele polskich gwiazd oraz przyjaciół złożyło młodej artystce życzenia poprzez media społecznościowe.
Życzeń nie mogła zabraknąć od Adama Zdrójkowskiego, który na swoim profilu na Instagramie opublikował ich wspólne zdjęcia, opatrzone opisem: "Pstryk! I 21. Sto Lat".

Autor: Aleksandra Biłas
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje