Reklama

Weronika Książkiewicz w negliżu

Powtarza w wywiadach, że nie jest seksbombą. Teraz pojawia się na ekranach w kolejnej roli, która temu przeczy.

Pięknej i zmysłowej aktorce niełatwo wydostać się z szufladki, w jakiej znalazła się dzięki niebanalnej urodzie. I choć Weronika marzy, by przestano nazywać ją następczynią Katarzyny Figury w polskim filmie, to role słodkich blondynek, jak w serialu "Na Wspólnej", czy zimnych femme fatale, jak w "Rezydencji", wydają się dla niej stworzone.

Reklama

W tym tygodniu na ekrany kin wchodzi komedia omyłek, w której Weronika Książkiewicz świetnie sobie radzi z rolą trochę inną, bo - podwójną! I choć oczywiście "Podejrzani zakochani" wymagają od niej odrobiny negliżu, to zostawiają na szczęście pole do popisu dla jej talentu komicznego.

Gra piękną dziewczynę, Ludkę, która na prośbę nieśmiałej Barbary idzie za nią na pierwszą randkę w realu... Udaje elegancką i wyrafinowaną Simonę przed wytwornym przystojniakiem. Jednak nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wszyscy po uszy wdeptują w aferę z rosyjskimi klejnotami koronnymi.

Aktorka przyznaje, że zawsze stara się polubić graną przez siebie postać. Nawet jak gra czarny charakter, to go nie ocenia. Musi wszystko przeanalizować, przemyśleć i wytłumaczyć sobie, dlaczego bohater działa tak, a nie inaczej. - Staram się nie iść na żywioł, tylko poznać postać i myśleć tak jak ona - mówi aktorka.

Zawsze opisywała siebie jako osobę spontaniczną i z wybuchowym temperamentem. Cechy te przypisywała swojemu częściowo rosyjskiemu pochodzeniu. Jednak twierdzi, że odkąd urodziła dziecko (syn Borys ma już trzy lata), stała się znacznie cierpliwsza niż kiedyś. Mówi, że zyskała też całkowity spokój i pewność siebie. Ma nadzieję, że przez to, że się zmieniła, zacznie dostawać także inne propozycje niż dotychczas.

- Na razie nie mam poczucia, żebym odniosła jakieś wielkie sukcesy zawodowe. Największe role jeszcze przede mną.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

To i Owo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje