Reklama

Reklama

Weekend w kinach

W ten weekend w kinach debiutują dwa filmy: przygodowa opowieść "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" z Angeliną Jolie w roli dzielnej bohaterki, oraz "Legalna blondynka 2" z Reese Witherspoon powracająca w roli przebojowej Elle Woods.

W komedii "Legalna blondynka 2" powraca najpopularniejsza blondynka świata!

Przebojowa Elle Woods (Reese Witherspoon) ukończyła studia na Harvardzie i pracuje w prestiżowej kancelarii prawniczej, gdzie wróży jej się błyskotliwą karierę. Każdego dnia Elle robi, co w jej mocy, by połączyć obowiązki zawodowe z przygotowaniami do ślubu z mężczyzną swego życia.

Sprawy przybierają zaskakujący obrót, gdy Elle dowiaduje się, że jeden z czołowych klientów kancelarii, w której pracuje, wykorzystuje członków rodziny jej ukochanego psa, Bruisera, do testowania kosmetyków. Wyraża stanowczy sprzeciw i... zostaje wyrzucona z pracy. Oburzona wyrusza do Waszyngtonu, by walczyć o prawa zwierząt.

Reklama

W stolicy staje przed największym wyzwaniem swego życia: politycy, od których zależy powodzenie jej krucjaty, nie traktują jej poważnie nazywając ją "Waszyngtońską Barbie". Elle musi dać z siebie wszystko, by postawić na swoim. Ale od czego dyplom najlepszej szkoły prawniczej w kraju i wrodzone wyczucie smaku? Elle nie waha się ani chwili i wkracza do akcji, by podbić Kongres Stanów Zjednoczonych, tak jak niegdyś rzuciła na kolana Harvard.

W filmie "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" nieustraszona Lara staje tym razem wobec najtrudniejszego zadania, które zaprowadzi ją w tak egzotyczne miejsca, jak Hong Kong, Kenia, Tanzania, Grecja i Wielki Mur Chiński.

Demonstrując swoją fizyczną zręczność i wykazując niebywałą odwagę, Lara udawadnia jednocześnie, że nic nie jest w stanie powstrzymać jej od dotarcia do okrytego złą sławą miejsca, znanego jako "kolebka życia". Tym bardziej, że dotarcie do wyznaczonego celu może oznaczać uratowanie losów świata od największego ucieleśnienia zła, jakie kiedykolwiek stąpało po ziemi.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z twórcami filmu "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia"!

Zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie poświęconym filmowi "Hero", który debiutuje na polskich ekranach w przyszły piątek, 5 września. Czekają cenne nagrody!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 'Blondynka' | życia | Woods | Blondynka | kino | Tomb Raider | elle | film

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy