Reklama

Weekend w kinach

W ten weekend (1-3 sierpnia) w kinach debiutują cztery filmy: komedie "Kto pierwszy, ten lepszy" z Elizabeth Hurley i Matthew Perrym w rolach głównych, niemieckie "Parcie na tarcie" oraz opowieść o pewnym zakładzie fryzjerskim,

W komedii "Kto pierwszy, ten lepszy" Matthew Perry wciela się w Joe'go, typowego nieudacznika. Bohater był adwokatem, ale niefrasobliwe kontakty z mafią złamały mu karierę, jak również nos. Teraz zarabia na życie dostarczając pozwy sądowe. Niestety nie zawsze umie poradzić sobie ze skutecznym dostarczeniem przesyłek. Jest w związku z tym pierwszym w kolejce do "wysiadki" z firmy!

Reklama

Udaje mu się jednak przekonać szefa, by dał mu kolejną szansę i pozwolił wziąć udział w sprawie Gordona Moore'a, milionera z Teksasu, który chce rozwieść się z żoną i w sprytny sposób zagarnąć jej majątek. Joe jest bardzo zdeterminowany - tym razem nie ma zamiaru niczego spartaczyć. Przygotowany niczym komandos pędzi przez całe miasto, by dopaść swoją ofiarę - niczego nie świadomą Sarę Moore (Elizabeth Hurley).

Czytając pozew, piękna adresatka nie wierzy własnym oczom. Jej kochany Gordon okazał się draniem jakich mało! Sara wydaje się być na krawędzi upadku... Szybko jednak się otrząsa i składa Joe'mu propozycję nie do odrzucenia. Chce, by za milion dolarów stanął po jej stronie i... dostarczył pozew rozwodowy jej mężowi. Zgodnie z prawem, jeśli Sara pierwsza dostarczy mu pozew, może wygrać sprawę i otrzymać duże odszkodowanie.

Rozpoczyna się brawurowa, prześmieszna walka o pieniądze, miłość i... dostarczenie niecodziennej przesyłki!

"ON" znów przemawia do Floriana. "ON" znów dochodzi do głosu w najmniej sprzyjających sytuacjach, "ON" znów robi wszystko, by erotyczny debiut Flo odbył się na naprawdę DUŻĄ skalę. I właśnie dlatego z "najlepszego przyjaciela" stał się najgorszym wrogiem. Flo wzywa na pomoc obdarzonego bujną (zbyt bujną) wyobraźnią kumpla, Red Bulla, który uważa się za wykwalifikowanego "seksperta". Byłoby jednak lepiej nie wprowadzać w życie wszystkich jego rad...

Obiektem westchnień Flo jest tym razem Maja, która jednak w wyniku jego seksualnych wybryków uważa go za zboczonego idiotę. Trzeba zatem popracować nad nadszarpniętym wizerunkiem Flo, unieszkodliwić "najlepszego przyjaciela" i podbić serce Mai. W życiu Flo zapanuje chaos - a widzowie komedii "Parcie na tarcie" będą umierać ze śmiechu.

W horrorze "Ciemność" amerykańska rodzina przeprowadza się do opuszczonej od 40 lat posiadłości w Hiszpanii. Wkrótce jej członkowie zaczynają zachowywać się bardzo dziwnie, co doprowadza do rozpadu więzi między nimi. Córka, Regina (Anna Paquin) wie, że wpływa na to atmosfera nowego domu. I coś (albo ktoś), co również zamieszkuje ich dom. Dlatego postanawia działać i wraz ze swoim chłopakiem rozpoczyna śledztwo. Wkrótce odnajdują człowieka o nazwisku Villalobbos. Jest on architektem, który zaprojektował i wybudował ich dom według instrukcji pewnej bardzo dziwnej grupy ludzi. W rodzinie Reginy destrukcja postępuje: choroba ojca (Iain Glen) pogłębia się, matka (Lena Olin) zachowuje się tak, jak gdyby wszystko wokół niej było niewidzialne, zabawki małego Paula nagle zaczynają znikać, a Regina odbiera złowieszczy telefon.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie poświęconym filmowi "Ciemność"!

Filmowe gadżety wygrać można także w konkursie poświęconym filmowi "Equilibrium", który zadebiutował w polskich kinach 25 lipca!

"Barbershop" to komedia przedstawiająca dzień spędzony w zakładzie fryzjerskim w południowej części Chicago. Zakład należy do Calvina (Ice Cube), który odziedziczył go po ojcu. Ponieważ interesy nie idą najlepiej, a Calvin ma na utrzymaniu rodzinę, uważa zakład za obciążenie i stratę czasu. Jednak po tym, jak sprzedaje go lichwiarzowi, zdaje sobie sprawę ze sprzeniewierzenia się wizji ojca i z istoty jego spadku. Fakt, że właśnie go spieniężył, nie daje mu spokoju. Dostrzegając ważność zakładu dla bywalców i zatrudnionych tu osób ? Calvin musi zebrać pieniądze niezbędne do odkupienia go i przywrócenia rodzinie.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z twórcami filmu "Barbershop"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pozew | ciemność | kino | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje