Reklama

Reklama

W poszukiwaniu Piotrusia Pana

Prawie na całym świecie trwają poszukiwania odtwórcy roli Piotrusia Pana w mającej powstać superprodukcji, wiernie bazującej na czarującej baśniowej opowieści Jamesa Matthew Barriego. Jest to historia, w której magia splata się z rzeczywistością, o chłopcu odmawiającym wejścia w świat dorosłych, by nie stracić fantastycznej krainy dzieciństwa.

Nad filmem pracuje P.J. Hogan, reżyser przeboju "Mój chłopak się żeni", z Julią Roberts w roli głównej.

"Szukamy chłopca, który dopiera wkracza w męski wiek. Poszukiwania naszego Piotrusia Pana odbywają się w Ameryce, Australii, Wielkiej Brytanii" - mówi Douglas Wick, producent filmu.

Prace nad kolejną filmową opowieścią o Piotrusiu Panu trwają już od kilku lat. Prawa do adaptacji posiadał Dodi Fayed - przyjaciel księżnej Diany, który chciał, aby film powstał w wytwórni TriStar, pod okiem producentki Lucy Fisher, żony Douga Wicka. Teraz Lucy Fisher jest zachwycona, że prace nad projektem są coraz bardziej zaawansowane i że wspaniała historia ma wreszcie szansę ujrzeć światło dzienne. Oczywiście pod warunkiem, że realizatorzy szybko znajdą odtwórcę roli Piotrusia Pana.

Reklama

Historia chłopca, który nie chce dorosnąć, od lat inspiruje twórców. W samym Hollywood powstało kilka wersji opowieści o przygodach Piotrusia Pana, z których najsłynniejsza jest animowana wersja, zrealizowana w 1953 roku w wytwórni Walta Disney'a.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: poszukiwania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy