Reklama

W Gdyni pokazano 6 minut "Wiedźmina"

Na to wydarzenie wszyscy długo czekali. W czwartek, 13 września, do sali Turkusowej hotelu Gdynia, przybyły tłumy dziennikarzy, aby po raz pierwszy zobaczyć 6 minut filmu "Wiedźmin" w reżyserii Marka Brodzkiego. Pokaz zorganizował dystrybutor obrazu, firma Vision. Premierę filmu zapowiedziano na 9 listopada.

Jak ogłosili dystrybutorzy, sześciominutowy fragment filmu oraz najnowszy kilkuminutowy zwiastun "Wiedźmina", miały w Gdyni swoją premierę. "Jest to pierwszy, tak obszerny materiał filmowy, który zaprezentujemy szerszej publiczności" - zakomunikowali organizatorzy spotkania.

Reklama

Film zapowiada się interesująco, widzom spodobały się szczególnie sceny walki, efekty specjalne (smoki) oraz plenery, w których realizowano zdjęcia. Na uwagę zasługuje również ekipa aktorska z Michałem Żebrowskim i Zbigniewem Zamachowskim na czele.

Czy film spodoba się fanom twórczości Andrzeja Sapkowskiego i czy jest utrzymany w klimacie opowiadań, na podstawie których powstał - trudno powiedzieć. Za wcześnie na takie opinie, 6 minut filmu to zbyt mało, aby spekulować czy "Wiedźmin" jest udanym filmem czy nie. Odpowiedź na te pytania poznamy dopiero 9 listopada. Z pewnością premiera "Wiedźmina" będzie dużym wydarzeniem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gdynia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje