Reklama

Ving Rhames o "Mission: Impossible 3"

Ving Rhames, który w filmach "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" wcielił się w Luthera Stickella, podczas jednego z ostatnio udzielonych wywiadów potwierdził informację, iż na fotelu reżysera trzeciej opowieści zasiada David Fincher. Aktor powiedział również o przygotowaniach do realizacji obrazu.

Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, Tom Cruise od dawana marzył, aby raz jeszcze wcielić się w postać superagenta Ethana Hunta. Aktor chciał również, by reżyserem trzeciej części filmu został David Fincher, twórca głośnego thrillera "Siedem" i obecnego niedawno na ekranach polskich kin dreszczowca "Azyl".

Reklama

Zamierzenia udało się zrealizować. Nad scenariuszem trzeciej historii pracuje obecnie Bruce Geller, pomysłodawca telewizyjnego serialu o przygodach członków tajnej jednostki.

"Praca z Davidem Fincherem na pewno będzie bardzo ciekawym doświadczeniem" - powiedział Ving Rhames, który po raz trzeci wcieli się w Luthera Stickella.

Na razie nie wiadomo, kto jeszcze z aktorów biorących udział w pierwszych dwóch opowieściach powróci na planie trzeciej historii.

Zdjęcia do filmu "Mission: Impossible 3" rozpoczną się najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2003 roku. Jest to na razie jedyny projekt Davida Finchera, jednak Tom Cruise musi wcześniej zakończyć zdjęcia do obrazu "The Last Samurai", którego realizacja zaplanowana jest na styczeń przyszłego roku.

"Mission: Impossible 3" ma zadebiutować na ekranach światowych kin latem 2004 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ving Rhames | David | aktor | Mission Impossible 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje