Reklama

Reklama

Ursula Andress w nowym Bondzie

Ursula Andress, pamiętna Honey Ryder z "Doktora No", pierwszego filmu o przygodach Jamesa Bonda, zagra w najnowszej opowieści o agencie 007. Będzie to co prawda tylko epizod, ale niewątpliwie bardzo znaczący. Scena, w której w "Doktorze No" poznajemy pierwszą dziewczynę Bonda, kreowaną właśnie przez Ursulę Andress, przeszła do historii kina.

Scena, gdy Honey Ryder w ociekającym wodą białym kostiumie bikini wyłania się z morza, została przez fanów kina uznana za jedną z kilkunastu niezapomnianych filmowych sekwencji, a o słynny kostium walczyło niedawno na aukcji kilkunastu wielbicieli serii o 007.

W 40 lat po premierze pierwszej opowieści o Bondzie, producenci realizowanej właśnie kolejnej historii, postanowili zaprosić Ursulę Andress do udziału w "Bondzie 20". Tym razem aktorka wystąpi u boku Pierca Brosnana. W pierwszej opowieści partnerowała Seanowi Connery.

Reklama

"Pierce Brosnan jest wspaniały jako James Bond i jestem szczęśliwa, że wystąpię wraz z nim w dwudziestym filmie o 007. Muszę tylko zaakceptować fakt, iż jestem już zbyt stara, by wcielić się po raz kolejny w dziewczynę Bonda. Ale i tak bardzo się cieszę, że wracam do tej historii" - powiedziała 65-letnia dziś Ursula Andress.

Aktorka dodała także, iż nie może się już doczekać spotkania na planie "Bonda 20" Vinniego Jonesa, który ma zagrać czarny charakter. "To nie do pomyślenia, że Vinnie zagra w Bondzie po raz pierwszy. Jak można było nie zaoferować mu podobnej roli wcześniej!" - udaje oburzenie Ursula Andress. I żartuje: "Jeśli Vinnie nie zagra w kolejnych częściach przygód 007, ja też w nich nie wystąpię!".

Nad "Bondem 20" pracuje Michael Apted ("Świat to za mało"). Scenariusz napisali Neal Purvis i Robert Wade, którzy jako scenarzyści pracowali już z Aptedem nad filmem "Świat to za mało".

W filmie obok Pierca Brosnana, Ursuli Andress i Vinniego Jonesa pojawią się również John Cleese jako R i Judi Dench w roli M.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ursula Andress | scena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy