Reklama

Reklama

Uprawiali seks z nieletnią! Gwiazda "Doktora Strange'a" i jej mąż skazani za napaść seksualną

Gwiazda filmu "Doktor Strange", aktorka Zara Phythian i jej mąż zostali uznani za winnych wszystkich stawianych im zarzutów dotyczących przestępstw na tle seksualnym wobec dzieci. Koszmar ich ofiary trwał prawie 3 lata!

Zara Phythian

Jak donosi BBC, 37-letnia Zara Phythia została uznana za winną 14 przestępstw na tle seksualnym wobec dziewczynki w latach 2005-2008 przez Nottingham Crown Court w Wielkiej Brytanii. Aktorka wraz z mężem dopuścili się molestowania ofiary, kiedy ta miała zaledwie 13 lat. Jej koszmar trwał prawie 3 lata.

Mąż aktorki, 59-letni Marke, został uznany winnym 18 przestępstw na tle seksualnym wobec innej 15-letniej dziewczyny w latach 2002-2003. Podczas rozprawy padły zdania, że uprawiał z nią seks "raz lub dwa razy w miesiącu". Oprawca był wówczas żonaty z inną kobietą. 

Reklama

Uprawiał seks z nieletnią i zakazał jej mówić komukolwiek o tym

Pierwsza ofiara została przesłuchana w zeszłym miesiącu. Kobieta zeznała, że Marke i Phythian wykorzystywali ją seksualnie odkąd skończyła 13 lat.

Przed sądem kobieta przyznała, że uprawiała seks z Victorem Markem około 20 razy.

Upili ją i nakłonili do udziału w trójkącie

Okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa są szokujące. Kiedy napaści seksualne na 13-latce miały miejsce, Zara Phythian miała 21 lat,  jej partner Victor - 43. Para podała dziewczynce rum i na jej oczach zaczęła uprawiać seks. Następnie powiedzieli dziewczynie, by się do nich przyłączyła.

Ofiary opowiadają o koszmarze po latach

Po werdykcie starszy oficer śledczy, Parminder Dhillon, podziękował ofiarom.

Śledczy podkreśla, że wszystkie zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego są traktowane z najwyższą powagą, i że nawet w przypadkach, w których przestępstwa miały miejsce wiele lat temu, robi się wszystko, aby postawić sprawców przed wymiarem sprawiedliwości.

Para trafiła do aresztu

Phythian i Marke zaprzeczyli wszystkim zarzutom. Marke przyznał się jedynie do uprawiania seksu z dziewczyną, która rzekomo miała skończone 18 lat.

Kontrowersyjne są także okoliczności, w których para się poznała. Marke był w związku małżeńskim z inną kobietą. Małżeństwo to rozpadło się, ponieważ zaczął spotykać się z Zarą Phythian, która była wówczas... nastolatką.

Podczas ustalania wyroku skazującego, na sali sądowej było słychać płacz Phythian. Wyrok skazujący zostanie ogłoszony 16 maja, a para ma trafić do aresztu. Do tej pory udało im się go uniknąć dzięki wpłaconej kaucji. 

Zobacz też:

Żałuje, że zatrudnił Tildę Swinton

"Doktor Strange w multiwersum obłędu": Disney nie wytnie lesbijskiej sceny

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doktor Strange

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL