Reklama

Tydzień na video i DVD

W tym tygodniu na video i DVD debiutuje kilka ciekawych tytułów. Przebojem będzie niewątpliwie wydanie na obu nośnikach filmu "Piękny umysł" (2 października - video i DVD do sprzedaży, 3 października - video i DVD do wypożyczenia). Na płytach i kasetach ukaże się również film "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" w gwiazdorskiej obsadzie.

Na planie kryminalnej opowieści spotkali się między innymi George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon i Andy Garcia. Film debiutuje na video i DVD do wypożyczenia 3 października, płyty i kasety kupić będzie można od 11 października. Natomiast 3 października domowe kolekcje video i DVD będzie można wzbogacić o obraz "Ocean´s 11" z 1960 roku, w oparciu o który powstał przebój "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra". Od tego dnia film dostępny będzie również do wypożyczenia na kasetach video.

Reklama

W tym tygodniu kilka ciekawych pozycji czeka na wielbicieli starszych przebojów. Na płytach ukażą się między innymi "Amadeusz""Lot nad kukułczym gniazdem" (4 października - DVD do wypożyczenia i sprzedaży).

A to nie wszystkie atrakcje tego tygodnia na videoDVD!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film | Ocean | film | video | DVD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje