Reklama

Travolta robi sobie wolne

John Travolta jest podekscytowany faktem, że niedługo znów będzie ojcem. W związku z tym postanowił nie przyjmować żadnych nowych propozycji filmowych, nie czytać kolejnych scenariuszy i nie pracować zawodowo do końca 2001 roku. Czas ten chce bowiem spędzić ze swoim dzieckiem.

Żona gwiazdora Kelly Preston jest obecnie w 9. miesiącu ciąży. Travolta, który ma już syna o imieniu Jett, jest sparaliżowany strachem, że mógłby nie zdążyć na narodziny swojego kolejnego dziecka. Zdecydował się szybko wrócić z Anglii, gdzie kończył realizację swego kolejnego filmu. Teraz chce zostać w USA i pracować w Hollywood, ale tylko do narodzin potomka - dlatego pozostaje niewzruszony na propozycje, które otrzymuje od kilku miesięcy, teraz liczy się tylko to, że będzie tatą.

Reklama

Aktor Bill Pullman, przyjaciel Travolty, powiedział: "John jest tak bardzo szczęśliwy i podekscytowany tym, że znów będzie ojcem. Zdecydował się nie robić żadnych filmów w przyszłym roku, a cały swój czas chce poświęcić rodzinie. To wspaniałe".

Kelly Preston i John Travolta, którzy spodziewają się w najbliższym czasie dziewczynki, postanowili dać jej na imię Diana, na cześć księżnej Diany, z którą Travolta się przyjaźnił.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: john | travolta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje