Reklama

Travolta dopinguje Australijczyków

Przygotowujący się po raz kolejny do roli ojca John Travolta zabrał swoją ciężarną żonę Kelly Preston i ich córkę Ellę do RPA, aby cała rodzina mogła obejrzeć ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej, która odbyła się 10 czerwca w słynnej dzielnicy Soweto w Johannesburgu.

Aktor przyleciał swoim prywatnym samolotem, z którego wysiadł ubrany w uniform pilota. Preston wyraźnie rozbawiona prezentowała reporterom, że ona też ma pasażera na "swoim pokładzie".

Reklama

Jak informuje WENN, Travolta jest fanem australijskich piłkarzy i to za nich będzie trzymał kciuki podczas zbliżającego się mundialu.

Artysta wyznał dziennikarzom, że spotka się z reprezentacją "Kangurów" jeszcze przed ich pierwszym meczem na mistrzostwach, w którym zmierzą się oni z Niemcami (13 czerwca).

Na czwartkowym koncercie inaugurującym mundial wystąpiły na 40-tysięcznym Orlando Stadium takie gwiazdy, jak: Shakira, Black Eyed Peas czy Alicia Keys.

Ich występ oglądali m.in. prezydent RPA - Jacob Zuma i prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) - Sepp Blatter, którzy w pewnym momencie weszli razem na scenę.

Zuma podziękował mieszkańcom RPA za gorące przyjęcie gości turnieju i zaapelował, aby ich entuzjazm trwał przez cały mundial.

Przypomnijmy, że "właściwie" rozpoczęcie turnieju nastąpi w piątek o godz. 16:00, kiedy to gospodarze mistrzostw zagrają w Johannesburgu z Meksykiem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: John Travolta | RPA | travolta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje