Reklama

Tragiczna noc Aniston i Owena

Na amerykańskich ekranach kilka dni temu zadebiutował thriller oparty na bestsellerowej powieści Jamesa Siegela, "Derailed". Bohaterów filmu grają Jennifer Aniston ("Bruce Wszechmogący") i Clive Owen ("Bliżej"). W Polsce film pojawi się 13 stycznia.

Charles Schine (Clive Owen) jest przykładnym mężem i czułym ojcem dla chorej córeczki. Codziennie rano wychodzi do pracy i pociągiem o 8:43 jedzie do biura. Któregoś dnia spóźnia się jednak i nieoczekiwanie poznaje Lucindę Harris (Jennifer Aniston), piękną mężatkę, która najpierw kupuje mu bilet, a potem szepcze do ucha, że jest najseksowniejszym facetem, jakiego kiedykolwiek spotkała.

Reklama

Krótkie rozmowy w porze lunchu prowadzą nieuchronnie do coraz dłuższych spotkań po pracy. Wreszcie oboje decydują się na wspólną noc w hotelu. Zamiast romantycznych uniesień, kochanków czeka jednak koszmar - do ich pokoju wtargnie bowiem brutalny gangster La Roche (Vincent Cassel).

Poukładane życie Charlesa runie w jednej chwili. Wkrótce zda sobie sprawę, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia...

"Rola Lucindy była idealna dla aktorki, która wcześniej wcielała się w innego typu postaci. Dlatego ucieszyłem się, że to właśnie Jennifer ją dostała. Lucinda zupełnie nie przypomina jej poprzednich bohaterek. Sporo widzów pójdzie do kina, by zobaczyć zupełnie nowe oblicze Jennifer Aniston. A ja spędziłem sporo przyjemnych chwil na planie" - wspomina Clive Owen.

Aniston, była żona Brada Pitta, nie ukrywa oczarowania: "Jako kobieta byłam zachwycona. Zobaczcie tylko, przecież to fantastycznie przystojny facet, wysoki, o ciemnych oczach i uwodzicielskim spojrzeniu... A mówiąc poważnie, Clive wniósł do tej roli bardzo wiele. Ma w sobie niezwykły magnetyzm. A za tym spojrzeniem kryją się rzeczy, które wcale nie muszą świadczyć o łagodnym charakterze".

Polskim dystrybutorem filmu jest firma Forum Film.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Clive Owen | Jennifer Aniston | \ Film | film | Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje