Reklama

Top modelki w Cannes

Podczas festiwalu w Cannes odbywa się wiele imprez nie związanych z filmem, w których biorą udział wielkie gwiazdy kina. W czwartek zorganizowano charytatywną kolację, z której dochód przeznaczono na fundację prowadzącą badania nad AIDS. Atrakcją wieczoru był pokaz bielizny firmy "Victoria's Secret", w którym udział wzięły najpiękniejsze kobiety świata - Claudia Schiffer, Laetitia Casta, Naomi Campbell, Karen Mulder i Tyra Banks.

Dochód z kolacji, na którą ceny biletów sięgały kwoty od 25 tysięcy do 100 tysięcy dolarów za stolik, został wzmocniony kwotami pochodzącymi ze sprzedaży zaproszeń na pokaz filmu Kennetha Branagha "Stracone zachody miłości" oraz z aukcji bielizny "Victoria's Secret", którą można było kupować. Modelki prezentowały także kreacje Givenchy, Very Wang, Cerrutiego.

Reklama

Goście mogli ponadto licytować tygodniowy pobyt na prywatnej wyspie, wakacje w różnych miejscach - od zamków nad Loarą aż po Tahiti, bilety w pierwszym rzędzie na mecze gwiazd tenisa, zaproszenia na najbliższe premiery filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Miramax. Gwiazdom, nie tylko filmowym, nie wypada w takiej charytatywnej imprezie nie uczestniczyć - jak donosi światowa prasa, w Hollywood nie ma osoby, która z powodu AIDS nie straciłaby kogoś spośród swych najbliższych lub przyjaciół.

Gospodynią wieczoru była wielka legenda kina, Elizabeth Taylor, która od lat angażuje się w charytatywne działania na rzecz walki z AIDS.

Rzeczpospolita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje