Reklama

"Tomb Raider": Najgorszy film roku?

Po światowej premierze filmu "Lara Croft: Tomb Raider", która odbyła się w tym tygodniu, w prasie zagranicznej pojawiły się bardzo niepochlebne recenzje, dotyczące długo oczekiwanej superprodukcji, zrealizowanej na podstawie słynnej gry komputerowej. Niektórzy krytycy określili tytuł mianem "najgorszego filmu roku".

Także niektórzy fani, którzy dostali się na poniedziałkową, 11 czerwca, premierę filmu, dzielą się na stronach internetowych swymi wrażeniami. Jeden z nich napisał: "Film jest po prostu okropny. To niewiarygodne, co realizatorzy zrobili - wszystko wydaje się być śmieszne i nieudane. Chyba nie o to chodziło. Produkcja ma niewątpliwą szansę zostać najgorszym filmem roku ".

Reklama

"Akcja słabo się rozwija. Angelina Jolie wygląda świetnie, ale nic nie robi, oprócz biegania i strzelania z dwóch pistoletów naraz" - dodał inny fan.

Z kolei J. Alexander Panic, jeden z hollywoodzkich krytyków, napisał: "Zła akcja, zły scenariusz, złe zdjęcia, zła muzyka, złe żarty, zła reżyseria - wszystko jest złe".

Producenci starają się zachować dobry humor, mając nadzieję, że kiedy w najbliższy piątek, 15 czerwca, film wejdzie do szerokiego rozpowszechniania, spodoba się publiczności.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć film "Lara Croft: Tomb Raider" dopiero 10 sierpnia.

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film | \ Film | Tomb Raider

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje