Reklama

Tomasz Komenda ma nową pracę. Co będzie robił?

Tomasz Komenda na konferencji prasowej w Warszawie w 2018 roku

"Tomek dostanie od nas szanse na rozwój, początkowo w zakresie jego obowiązków będzie leżał jedynie jego rozwój osobisty. Mamy pełną świadomość, iż ma trochę do nadrobienia i musimy mu dać trochę czasu na pełną, obopólną współpracę. Aby biegać należy umieć na początek dobrze chodzić, wobec czego współpraca rozpocznie się od różnych kursów (m.in. prawa jazdy), oraz opieki psychologicznej, ponieważ państwo nawet o to nie zadbało, powyższe aktywności przygotują go do lepszej współpracy" - wyjaśnili bracia Collins.

Reklama

Rafał i Grzegorz zaznaczyli też, że funkcja, którą będzie sprawował Komenda, sprawi, że "nie będzie musiał codziennie stawać do setek zdjęć, tak jak to było na myjni, w której pracował". Zaznaczyli też, że ich nowy pracownik będzie wykonywał swoje obowiązki zdalnie.

"Będzie pracował z domu, tak aby nie musiał opuszczać otoczenia, które zna i w którym czuje się komfortowo, w gronie rodzinnym blisko narzeczonej i dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat, tymczasem nasza współpraca zapewni jego rodzinie spokojne życie bez konieczności martwienia się o rachunki czy inne opłaty" - zaznaczyli obaj bracia.

Wyjawili też, że w przyszłości zamierzają powierzyć Komendrzie "duże projekty", ale stanie się to wtedy, gdy ten będzie na to gotowy.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje