Reklama

Tom Hanks: Jak zabić starszą panią?

Jak już informowaliśmy, Tom Hanks ("Droga do zatracenia) pojawi się na planie remake'u brytyjskiego filmu z 1955 roku, "Jak zabić starszą panią", który przygotowują bracia Coenowie ("Człowiek, którego nie było"). Ostatnio pojawiło się kilka nowych informacji na temat projektu. Wytwórnia Touchstone dała filmowi "zielone światło" i prace na planie ruszą latem 2003 roku.

Tom Hanks wcieli się w obrazie w ekscentrycznego profesora, który przewodzi szajce drobnych złodziejaszków, planujących skok na przybrzeżne kasyno. Przygotowując się do akcji, bohaterowie wynajmują mieszkanie od pewnej starszej pani, która myśli, że nowi lokatorzy to nieszkodliwa zbieranina dziwaków.

Reklama

Kiedy odkrywa prawdę, ktoś musi zamknąć jej usta. Okazuje się jednak, że nie jest to takie łatwe.

W pierwowzorze, który wyreżyserował Alexander Mackendrick, główne role zagrali Alec Guinness i Peter Sellers. Na razie nie wiadomo, kto w nowej wersji wystąpi u boku Toma Hanksa. Nad scenariuszem opowieści pracowali Joel i Ethan Coenowie.

Zdjęcia do remake'u "Jak zabić starszą panią" realizowane będą w głównej mierze w Los Angeles. Część ujęć powstanie także nad brzegami rzeki Mississippi.

Nad produkcją obrazu czuwać będą, przygotowujący realizację obrazu już od kilku lat, Tom Jacobson, Barry Sonnenfeld i Barry Josephson. Realizację nadzorować będzie także Ethan Coen.

"Zgromadzenie na planie filmowym braci Coenów i Toma Hanksa zaowocować może powstaniem rewelacyjnej czarnej komedii" - mówi Nina Jacobson.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joel Coen | Tom Hanks | Ethan Coen | zabójstwo | Starszy | starszy pan | zabić | Tom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje