Reklama

"To film o nas, o młodych"

Już 15 stycznia na ekranach kin w całej Polsce zadebiutuje najdłużej oklaskiwany obraz ubiegłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, "Wszystko, co kocham". Zobaczcie teledysk towarzyszący filmowi!

"To film o najpiękniejszych chwilach w życiu - o pierwszej miłości, przyjaźni, buncie, muzyce. Niezależnie od czasów, w jakich przyszło nam dorastać, to rzeczy najważniejsze dla każdego z nas. To film o nas, o młodych" - powiedziała Olga Frycz, główna bohaterka filmu.

Reklama

"To jest film również mojego pokolenia, pewne sprawy są bowiem uniwersalne i poruszają nas bez względu na wiek. Chciałbym bardzo, aby ludzie odebrali ten film emocjonalnie, aby poruszył się w nich ten punkcik, który powoduje, że coś nas dotyka, jest nam bliskie... To marzenie" - dodał Mateusz Kościukiewicz, odtwórca głównej roli męskiej.

Historia o miłości i przyjaźni w reżyserii Jacka Borcucha zachwyciła samego Roberta Redforda, który zdecydował o przyjęciu filmu do konkursu głównego najbardziej prestiżowego na świecie festiwalu filmów niezależnych w Sundance.

Utwór "Kołysanka" w oryginalnym wykonaniu młodych aktorów:

Janek (Mateusz Kościukiewicz) zakochany jest w Basi (Olga Frycz). Mogłoby się wydawać, że nic nie może stanąć na drodze tej młodzieńczej miłości, a jednak... Konflikt między ich rodzinami sprawi, iż rodzące się uczucie wystawione zostanie na próbę. Niczym współcześni Romeo i Julia bohaterowie nie będą w stanie pogodzić się z tym, że ich miłość może być zakazana. Jaki los ich czeka? Przekonacie się już wkrótce.

"Wszystko, co kocham" w kinach od 15 stycznia!

Zobacz zwiastun filmu:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje