Reklama

Thomas Jane nowym "Punisherem"

Znany z "Podejrzanego" i "Piekielnej głębi" Thomas Jane wcieli się komiksowego herosa Punishera. Reżyserem i scenarzystą filmu będzie Jonathan Hensleigh ("Armageddon"). Zdjęcia do "Punishera" mają ruszyć w ciągu dwóch miesięcy.

Bohater komiksu "Punisher", były agent FBI Frank Castle, zostaje samotnym mścicielem po śmierci rodziny z rąk przestępców.

Reklama

Mroczna opowieść skusiła już filmowców w 1989 roku. W filmie Marka Goldblatta Punishera zagrał wówczas Dolph Lundgren ("Tajny projekt"). Powstał również animowany serial.

Teraz, na fali powodzenia "Spider-Mana""Daredevila", wreszcie przyszedł czas na kolejne podejście do przygód Franka Castle.

O przygotowaniach do realizacji projektu mówiło się już od dłuższego czasu, jednak ciągle nie było wiadomo, kto wcieli się w Punishera. Teraz potwierdzono, że tytyłową rolę zagra Thomas Jane.

Reżyser i scenarzysta Jonathan Hensleigh rozpocznie zdjęcia do filmu na początku lipca. Producentami obrazu będą Avi Arad ("Spider-Man") i Gale Anne Hurd ("Terminator 3"). Premiera "Punishera" zaplanowana jest na lato 2004 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Thomas Jane | Jonathan Hensleigh | film | thomas | Jane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje