Reklama

"Terminator 3": Koniec zdjęć

Zdjęcia do trzeciej części "Terminatora", filmu "Terminator 3: Rise Of The Machines", zakończyły się w niedzielę w nocy, 8 września, na słynnej ulicy Rodeo Drive, w Beverly Hills. Jak podaje magazyn Variety, zrealizowanie ostatniej sceny było bardzo skomplikowane.

Bohaterką ostatniej kręconej sceny była Kristanna Loken, grająca w filmie rolę kobiety-cyborga, przeciwniczki Arnolda Schwarzeneggera.

Reklama

"Ze scenariusza wynikało, że Kristanna musi przyjechać na Rodeo Drive nago. Ponieważ wokół jak zwykle było sporo turystów, nie lada wyzwaniem okazała się realizacja tej sceny. Ale udało się" - powiedział reporterowi Variety Jonathan Mostow, reżyser filmu.

"Prace zakończyliśmy planowo, po pięciu miesiącach" - dodał twórca.

Zdjęcia na planie filmu rozpoczęły się 15 kwietnia w Los Angeles. Budżet, zaplanowany początkowo na ponad 140 mln dolarów, został podobno przekroczony i doszedł aż do 200 mln dolarów.

Akcja trzeciej części "Terminatora" rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach opowiedzianych w "Terminatorze 2".

W filmie "Terminator 3: Rise Of The Machines" występują: Arnold Schwarzenegger, który wciela się w cyborga T-800, Nick Stahl (John Connor), Kristanna Loken (T-X) i Claire Danes (Kate Miller).

Światowa premiera filmu odbędzie się 2 lipca 2003 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rodeo | zdjecia | zdjecie | sceny | Rodeo Drive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje