Reklama

Reklama

Tatum O'Neal była wykorzystywana seksualnie

Laureatka Oscara Tatum O'Neal ujawniła, że jako dziecko wielokrotnie była wykorzystywana seksualnie.

Laureatka Oscara Tatum O'Neal ujawniła, że jako dziecko wielokrotnie była wykorzystywana seksualnie.
Tatum O'Neal w "Papierowym księżycu" /Collection Christophel /East News

W obszernym wpisie w serwisie Instagram aktorka przybliżyła mroczną stronę aktorskiej kariery. Przypomnijmy, że córka Ryana O'Neala otrzymała Oscara za rolę u boku ojca w filmie "Papierowy księżyc" (1973). Miała wtedy zaledwie 10 lat.

"Jestem kobietą i byłam więcej niż raz wykorzystana seksualnie. To nie była moja wina, kiedy miałem 5, 6, 12, 13 i 15 lat" - napisała na Instagramie, ilustrując wpis zdjęciem z planu "Papierowego księżyca", na którym siedzi w łóżku z papierosem w ręku.

O'Neal dodała, że jako dziecko rzadko czuła się bezpieczna, zawsze była też winiona za swoje głośne zachowanie i ciekawość świata.

Reklama

54-letnia aktorka, była żona tenisisty Johna McEnroe'a, obwiniła swych rodziców za doznane w dzieciństwie krzywdy. O'Neal ujawniła, że została wykorzystana seksualnie m.in. przez przyjaciela ojca oraz partnera swojej matki.

"Kiedy twoi rodzice są pijani albo na haju, nie obserwują, co dzieje się z ich dziećmi" - O'Neal powiedziała w rozmowie z "Daily Mail".

O tym, jak wyglądało życie u boku ojca-gwiazdora, O'Neal opowiadała już wielokrotnie. Już jako 8-latka paliła papierosy, jako 12-latka poznała marihuanę, trzy lata później spróbowała kokainy - za namową ojca, który polecił jej wciąganie "kresek" jako sprawdzony środek odchudzający.

"Uczucie, które najbardziej kojarzy mi się ze zdobyciem Oscara, to wszechogarniający smutek i poczucie odrzucenia przez rodziców" - przyznawała we wspomnieniach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tatum O'Neal | Tatum O´Neal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL