Reklama

Stuhr zaplątanym zawadiaką

Maciej Stuhr znów błysnął jako aktor dubbingowy. Jednym z najnowszych filmów, w których Stuhr junior użyczył głosu głównej postaci, jest animacja "Zaplątani".

Nowy, animowany film w 3D z wytwórni Disneya - "Zaplątani", który do kin trafi 26 listopada, miał się początkowo nazywać "Roszpunka", ponieważ nawiązuje do słynnej baśni braci Grimm pod tym właśnie tytułem. Jednak w "Zaplątanych" równie ważny jak Roszpunka - bohaterka o niezwykle długich włosach - jest uroczy awanturnik Flynn...

Reklama

Reżyser Byron Howard uważa, że udało się stworzyć najbardziej atrakcyjną postać męską w historii disnejowskiej animacji.

W polskiej wersji językowej głosu Flynnowi użyczył Maciej Stuhr.

"Mój bohater to taki trochę zawadiaka, który przebojowo zdobywa świat" - mówi aktor.

Flynna poznajemy jako bardzo sprawnego w swoim fachu złodziejaszka. Nagle zaplątuje się w jakąś aferę miłosną, która nie jest prosta, bo zaczyna się od zaplątania we włosy głównej bohaterki, z czego jest mu ciężko się wykaraskać.

Swój zadziorny charakter Flynn zawdzięcza scenarzyście Danowi Fogelmanowi.

"Myśleliśmy o Carym Grancie" - ujawnia Fogelman.

"Flynn, podobnie jak on w wielu swych najsłynniejszych rolach, jest zagubioną duszą, która ten stan rzeczy skutecznie maskuje wielkim wdziękiem" - wyjaśnia.

Maciej Stuhr w studiu spędził więcej czasu niż to było przewidziane.

"Ten film jest bardzo, bardzo śmieszny i dlatego nasza praca trwała dwa razy dłużej niż powinna. Przy nagrywaniu niektórych kwestii po prostu tak się śmialiśmy, że wszystko przedłużało się o kilkanaście minut..." - zdradza aktor.

"Zaplątani" to komediowa baśń o wartkiej akcji. Flynn, czarujący młody awanturnik, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Zastaje tam piękną i pełną temperamentu Roszpunkę, która czyni go swym więźniem. Dziewczyna, wychowywana przez Matkę Gertrudę i odizolowana od świata, ma niezwykle długi magiczny warkocz i bardzo chce się wyrwać z odosobnienia. Dobija targu z Flynnem, po czym razem wyruszają w niebezpieczną podróż. W towarzystwie konia Maksimusa i nadopiekuńczego kameleona Pascala przeżywają mnóstwo przygód.

Przypomnijmy, że w polskiej wersji językowej głosu Roszpunce użyczy Julia Kamińska.

"Zaplątani" w kinach od piątku, 26 listopada.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr | Zaplątani | Animowany | film | animacja | stuhr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje