Reklama

Steve Carell będzie wdowcem

Steve Carell ("Bruce wszechmogący", "Melinda i Melinda"), który właśnie na amerykańskich ekranach święci triumfy ze swoim filmem "40-letni prawiczek", wystąpi w romantycznej komedii "Dan in Real Life", w której zagra wdowca.

Projekt wytwórni Disney opowiada o samotnym ojcu trzech dziewczynek w wieku 10-17 lat, który prowadzi kolumnę z poradami dla rodziców w lokalnej gazecie. Podczas rodzinnego zjazdu w New Jersey spotyka kobietę, która go interesuje. Niestety po powrocie do domu okazuje się, że jest to dziewczyna jego brata.

Reklama

Postanawia więc za wszelką cenę nie zakochać się w niej, tak aby nie złamać danego sobie i córkom po śmierci żony słowa.

"To film o tym, jak trudno czasem zachować godność, i że pomimo przeciwności losu - trzeba to jednak robić" - powiedział producent filmu Jon Shestack.

"Cieszymy się, że udało nam się namówić Steve'a. Proponowaliśmy mu tę role już dwa miesiące temu. Od tego czasu jego życie zmieniło się diametralnie (chodzi o gwałtowną popularność "40-letniego prawiczka" - przyp.red.). Na szczęście udało się. Peter jest świetnym aktorem i zabawnym facetem" - dodał Shestack.

Film wyreżyseruje Peter Hedges, scenarzysta "Co gryzie Gilberta Grape'a" oraz "Był sobie chłopiec".

"40-letni prawiczek" wejdzie na ekrany polskich kin 28 października.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Steve Carell | prawiczek | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje