Reklama

Reklama

"Sprzymierzeni": Seks w samochodzie

Marion Cotillard przyznała, że miłosną scenę z Bradem Pittem, którą zobaczyć będziemy mogli w filmie "Sprzymierzeni", aktorski duet ćwiczył jeszcze przed wejściem na plan.

Marion Cotillard przyznała, że miłosną scenę z Bradem Pittem, którą zobaczyć będziemy mogli w filmie "Sprzymierzeni", aktorski duet ćwiczył jeszcze przed wejściem na plan.
Marion Cotillard i Brad Pitt w scenie z filmu "Sprzymierzeni" /materiały dystrybutora

Francuska aktorka powiedziała, że przygotowania do miłosnej sceny w samochodzie potrzebne były z "choreograficznych" powodów.

"Mieliśmy bardzo konkretną choreografię" - Cotillard powiedziała WENN. "Kiedy wiesz, co może twoje ciało, pozwala ci to na pewien rodzaj wolności. Nie myślisz wtedy: 'Co dalej? Czy mam teraz na nim siąść? To [byłoby] dość niezręczne" - przyznała aktorka.

Cotillard dodała, że wspólnie Bradem Pittem i reżyserem Robertem Zemeckisem, przygotowywali się do miłosnego ujęcia w przygotowanym specjalnie na potrzeby prób ciasnym aucie.

Reklama

"To, że przećwiczyliśmy choreografię tego ujęcia, zanim zaczęliśmy kręcić, okazało się kluczowe" - zgodził się reżyser Robert Zemeckis, porównując realizację miłosnego zbliżenia do tanecznego numeru. "To tylko ruch i rytm" - przyznał reżyser "Sprzymierzonych".

Akcja filmu rozpoczyna się w 1942 roku w Afryce. Max Vatan (Pitt), oficer wywiadu, spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour (Cotillard), zaangażowaną w śmiertelnie niebezpieczną misję na tyłach wroga. Ich ponowne spotkanie w Londynie i losy ich związku naznaczone są wspomnieniami wojny.

Obraz trafi na ekrany polskich kin 25 listopada.

Przypomnijmy, że Brad Pitt jest w trakcie rozwodu z Angeliną Jolie. Początkowo brukowce pisały, że powodem rozstania celebryckiej pary mógł być romans aktora z Marion Cotillard, jednak Jolie w dokumentach rozwodowych, które złożyła 19 września 2016, powołała się na "różnice nie do pogodzenia".

Para, która pobrała się w sierpniu 2014 roku we Francji, oficjalnie w separacji jest od 15 września. Małżonkowie wspólnie wychowują szóstkę dzieci: trójkę adoptowanych oraz trojkę biologicznych.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Sprzymierzeni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL