Reklama

Reklama

Sienna Miller w "Casanovie"

Sienna Miller - brytyjska piękność i dziewczyna Jude'a Law ("Wzgórze nadziei") - ma wystąpić u boku Heatha Ledgera ("Ned Kelly") w filmie "Casanova". Zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się w Wenecji na początku przyszłego miesiąca. Sienna musi się więc liczyć z tym, że przez kilka miesięcy nie będzie w stanie widywać się ze swoim ukochanym tak często, jak by chciała.

Sam Jude, aby "ratować związek" - nawiązany na planie drugiej odsłony filmu "Alfie" - już zaplanował serię wyjazdów do Włoch.

Jedna z osób pracujących przy produkcji "Casanovy" powiedziała: "To jest dla Sienny wspaniała szansa żeby zabłysnąć. A ona nie tylko da z siebie wszystko i na pewno zostanie zauważona, ale też dostanie za to dobrą gażę. Mówi się o około milionie funtów. A co do Jude'a, to ma ją odwiedzać na planie, spotkania są już umówione. Podobno Sienna nie może się już doczekać wyjazdu, teraz zaś spędza z ukochanym tyle czasu, ile tylko może".

Reklama

W dramacie "Casanova" - mającym kosztować 40 milionów funtów - Sienna ma zagrać główną bohaterkę, która uczy Casanovę (w tej roli Heath Ledger) prawdziwej roli miłości. Wcześniej dumna kobieta uparcie odmawia poddania się niezwykłemu urokowi uwodziciela.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ned Kelly | Millerowie | Sienna Miller | Casanova

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy