Reklama

Reklama

"Sekstaśma": Jason Segel znów nago? [nowy zwiastun]

Pojawił się nowy zwiastun komedii "Sekstaśma" z udziałem Cameron Diaz i Jasonem Segelem a w nim o wiele więcej przekleństw, nagości niewyrafinowanego poczucia humoru.

Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawiają urozmaicić swoje pożycie kręcąc sekswideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film przez przypadek został wysłany do ich znajomych. Muszą za wszelką cenę ratować sytuację - tak w skrócie opisać można fabułę "Sekstaśmy".

Reżyserem filmu jest Jake Kasdan, który spotkał się już wcześniej z Diaz i Segelem na planie komedii "Zła kobieta" (2011).

Kiedy kilka lat temu Segal pojawił się nago w filmie "Chłopaki nie płaczą" (2008) przyznał, że jego mama nie była gotowa na ten widok. "Płakała" - aktor opowiedział w rozmowie z "Vanity Fair".

Reklama

Segel ujawnił, że jego mama wysłała wtedy mejla do rodziny i znajomych, w którym informowała ich, że jej syn pojawił się nago we wchodzącej do kin komedii, zastrzegła jednak, że jego rozbieranka nie jest kluczowa dla fabuły filmu.

Czy tym razem mama gwiazdora znów będzie musiała tłumaczyć się za wybryki syna? Przekonamy się 1 sierpnia, kiedy komedia Jake Kasdana trafi na ekrany kin.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sekstaśma | Jason Segel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy