Reklama

Scenariusz w... koszu na śmieci

Właścicielka salonu piękności z St. Louis natknęła się przypadkiem na jeden z najbardziej pożądanych hollywoodzkich scenariuszy - do drugiej części "Zmierzchu" - w koszu na śmieci.

Scenariusze dwóch filmów - sequela opowieści o wampirach "Księżyc w nowiu" i innego filmu "Memoirs" - Casey Ray postanowiła zwrócić wytwórni Summit Entertainment LLC odpowiedzialnej za obie produkcje. W zamian za swój czyn została zaproszona na premiery obu filmów.

Ray znalazła scenariusze w koszu przed hotelem w St. Louis, gdzie mieszkali aktorzy występujący w filmie z Georgem Clooneyem "Up in the Air". Nie wiadomo, jak scenariusze znalazły się w śmieciach.

W filmie Clooneya występuje m.in. Anna Kendrick, która grała w "Zmierzchu". Jej rzeczniczka, Lisa Perkins, zapewnia, że aktorka nie potraktowałaby scenariuszy w taki sposób.

Reklama

Al Watkins, prawnik kobiety, która znalazła scenariusze, przyznał, że Ray zastanawiała się, czy nie udostępnić ich tabloidom, ale nie zdecydowała się. "Nie chciała na nich zarobić" - podkreślił prawnik.

Seria filmów o wampirach inspirowana jest powieściami Stephenie Meyer. Scenariusz do "Księżyca w nowiu" napisała Melissa Rosenberg. "Zmierzch" zarobił w ubiegłym roku 350 mln dolarów.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Zmierzch | Kate Winslet | Leonardo DiCaprio | louis | scenariusz | śmieci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy