Reklama

Scenariusz "Mad Max 4" gotowy!

Jak już informowaliśmy, rozpoczęły się przygotowania do realizacji czwartej części opowieści o przygodach 'Mad' Maxa Rockatansky'ego. George Miller, reżyser i scenarzysta wszystkich trzech filmów o przygodach bohatera, poinformował, że gotowa jest ostateczna wersja scenariusza czwartej części opowieści.

George Miller ujawnił również, że - mimo wcześniejszych zapowiedzi, zdjęcia do "Max Maxa 4" niestety nie będą realizowane w Australii.

Reklama

"Bardzo chciałbym, aby zdjęcia powstały w Australii, jednak z kilku względów jest to niemożliwe. Potrzebujemy ogromnych piaszczystych terenów, na których mogłyby bez problemu poruszać się specyficzne pojazdy, które pojawią się w filmie. Oczywiście w Australii pustynnych obszarów jest pod dostatkiem, ale z poprzednich doświadczeń wiem, że nie służyły one za dobrze samochodom. Teraz będziemy więc zmuszeni poszukać innych miejsc zdjęciowych" - powiedział George Miller.

Na razie nie wiadomo, czy swoją rolę po raz czwarty powtórzy Mel Gibson.

Jak już informowaliśmy, Mel Gibson będzie najprawdopodobniej współproducentem obrazu, nie wiadomo jednak, czy zagra w nim główną rolę.

Ostatnia część przygód Mad Maxa, film "Mad Max: Pod kopułą Gromu", powstał w 1985 roku. Cztery lata wcześniej mogliśmy oglądać "Mad Max 2". Pierwsza część opowieści o przygodach 'Mad' Maxa Rockatansky'ego powstała w roku 1979.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mel Gibson | george | scenariusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje