Reklama

Sandra Bullock w "Ostrym dyżurze"

Producenci telewizyjnego serialu "Ostry dyżur", który ma swych fanów na całym świecie, zaprosili do udziału w nim Sandrę Bullock. Mają nadzieję, że obecność gwiazdy filmu "Speed: niebezpieczna szybkość" poprawi oglądalność serialu, bowiem od kiedy opuścił go George Clooney, traci on coraz więcej widzów.

Swoje odejście z "Ostrego dyżuru" zapowiedziała także Julianna Margualis, która w filmie gra pielęgniarkę Carol Hathaway. Obecnie przygotowuje się do występu na deskach nowojorskiego teatru. I właśnie dlatego producenci chcą wprowadzić do serialu nową postać, którą zagrałaby wielka hollywoodzka gwiazda.

Sandra Bullock, która do tej pory nie pojawiała się w filmach telewizyjnych, zagra lekarkę, która po rozwodzie przenosi się z południa Ameryki do Chicago i podejmuje pracę w szpitalu. Wkrótce zakochuje się w niej jeden z lekarzy. Resztę zobaczymy na małym ekranie.

Reklama

Sandra Bullock wystąpiła u boku Sylwestra Stallone'a w filmie akcji "Człowiek - Demolka", zagrała również w thrillerach "System", "Czas zabijania" oraz w romantycznej komedii "Ja cię kocham, a ty śpisz", która przyniosła jej nominację do Złotego Globu.

Super Express
Dowiedz się więcej na temat: George Clooney | Sandro

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy