Reklama

Sandra Bullock nago

Od dziś w kinach "Narzeczony mimo woli", nowa komedia romantyczna z Sandrą Bullock ("Ja cię kocham, a ty śpisz"), która powraca w swej najlepszej formie - także fizycznej. Bullock była znana raczej z powściągliwości, jeśli chodzi o prezentowanie swych odsłoniętych wdzięków przed kamerą. Tym razem jednak zgodziła się wystąpić w scenie rozbieranej.

"Jeżeli w ciągu całej mojej kariery miałam raz pokazać się nago, to nadeszła właśnie najlepsza pora" - tłumaczyła. - "Zwłaszcza że mogłam zrobić to dla żartu? A Ryan i ja chcieliśmy się pośmiać".

Reklama

Partnerujący jej Ryan Reynolds ("Oni, ona i pizzeria") wyznał, że i dla niego scena rozbierana była dość zaskakującym doświadczeniem, zwłaszcza że z Sandrą Bullock znają się dobrze od lat.

"Niespodzianką było to, że zobaczyłem ją nago" - mówił. - "To było interesujące. Pracujesz z zaprzyjaźnioną osobą, z kimś, kogo znasz od dawna i nagle ten ktoś leży na tobie nagi? To dziwne uczucie".

Choć scena jest bardzo zabawna, a oboje aktorzy zagrali w niej z ogromnym wdziękiem, Sandra Bullock poprosiła ekipę: "Tylko nie wrzucajcie tego na YouTube'a, błagam...". Ale trzeba też przyznać, że gwiazda wygląda świetnie jak nigdy. Nie kryła, że była na diecie i nie uciekała od ćwiczeń.

Perspektywa sceny rozbieranej pomagała jej wytrwać bez ulubionych smakołyków. Bullock, co rzadkie u hollywoodzkich gwiazd, ma także do siebie dystans. "Uwielbiam moje ciało" - twierdziła, śmiejąc się. - "Kiedy jednak widzisz na ekranie, że jest tak obfite i widzisz, jak klapie o drugie ciało, jak wprawia inne przedmioty w ruch? Nie chcesz, żeby ruszało się za bardzo! Byłam pod presją, ale po tym dniu zdjęciowym mogłam już jeść wszystko, na co tylko miałam ochotę".

Ryan Reynolds podkreślał zaś, jak wiele nauczył się od Sandry: "Ona umie wyrazić emocję opisaną dziesiątkami słów jednym zaledwie spojrzeniem" - mówił z podziwem.

Zobacz zwiastun filmu "Narzeczony mimo woli":

Bizneswoman Margaret Tate (Bullock) postanawia wyjść za mąż za swego asystenta Andrew Paxtona (Reynolds), którego traktowała dotąd dość bezceremonialnie. Kobieta jest Kanadyjką, chce w ten sposób uzyskać amerykańskie obywatelstwo, ponieważ grozi jej deportacja. Ale ten wyrachowany plan weźmie w łeb, gdy para spędzi weekend z rodzicami Andrew w miejscowości Sitka na Alasce. Pojawia się bowiem autentyczne uczucie...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sandra Bullock | Narzeczony mimo woli | naga | Sandro | nago

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje