Reklama

Salma Hayek znów w telewizji

Latynoska aktorka Salma Hayek ("Frida", "SexiPistols") rozpoczynała swa karierę od ról w telenowelach. Teraz nominowana do Oscara meksykańska aktorka wraca do świata seriali. Będzie jedną z producentek wykonawczych "Ugly Betty", który wyemituje stacja ABC.

Serial, który zadebiutuje na antenie 22 września, opowiada o Betty Suarez - zażywnej, zdecydowanie niemodnej dziewczynie z dzielnicy Queens, która pracuje jako asystentka wydawcy magazynu mody.

Reklama

Zapytana o to, czy tytuł serialu może obrazić widzów, Hayek żachnęła się: "Tytuł jest sarkastyczny. Każdy, kto nie jest super wychudzony, bądź bardzo wysoki - wydaje się ludziom brzydki. Wyśmiewamy to. Przecież naprawdę nie nazywamy jej [bohaterki] brzydką".

Serial oparty jest luźno na kolumbijskiej telenoweli "Yo Soy Betty La Fea".

Jestem przekonana, że widownia amerykańska jest spragniona takich historii i że ten serial naprawdę jej się spodoba" - Hayek nie ma wątpliwości co do powodzenia "Ugly Betty".

Główną rolę zagra 22-letnia America Ferrera, która w 2002 roku zagrała już pulchną kobietę w niezależnym filmie "Real Women Have Curves" ("Prawdziwe kobiety są zaokrąglone").

Yahoo!

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek | Brzydula Betty | serial | aktorka | telewizji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje