Reklama

Reklama

Salma Hayek wyprodukuje serial o gadających piersiach

Pochodząca z Meksyku gwiazda zaangażowała się w produkcję nowego serialu komediowego dla HBO. Będzie on adaptacją powieści „Boob’s Life”, która w marcu trafi na półki księgarni. Główną bohaterką tej historii będzie 40-letnia kobieta, która odkrywa, że jej piersi… mówią do niej, co diametralnie zmienia jej życie. Na razie nie wiadomo, czy Salma Hayek trafi do obsady.

Salma Hayek

Salma Hayek podpisała dwuletnią umowę z HBO i poznaliśmy już pierwszy tego owoc. Hollywoodzka gwiazda, wraz ze swoim studiem Ventanarosa Productions, ma na warsztacie projekt serialu komediowego "Boob’s Life" (w dosłownym tłumaczeniu - "Życie cycków"). Nosi on taki sam tytuł, jak powieść, której adaptację stanowi, napisanej przez Leslie Lehr. Książka ta będzie mieć premierę 2 marca.

W serialu będziemy śledzić perypetie 40-letnie Leslie, która przechodzi kryzys wieku średniego, a także losy jej... piersi. Te pewnego dnia ożywają i zaczynają z nią rozmawiać. To zmienia jej życie o 180 stopni.

Reklama

"W 'Boob's Life' używamy piersi, jako metafory nieustannego osądzania kobiet, które prowadzi do wrażenia, że bez względu na to, co robimy, nigdy nie jesteśmy wystarczająco dobre. W tym serialu oddajemy piersiom głos, który prowadzi nas przez życie kobiety z wyjątkowej perspektywy, której często nie mamy odwagi dostrzec" - Salma Hayek wyśniła głębsze przesłanie serialu w oświadczeniu, które przekazała serwisowi Deadline.

Wciąż nie wiadomo, kto zagra główną rolę. Taką samą zagadką jest to, czy Hayek wejdzie do obsady.

Hayek założyła swoją firmę producencką w 1998 r. Spod jej ręki wyszły takie hity jak "Frida" i "Brzydula Betty". To, że w swoim najnowszym projekcie Hayek podjęła temat piersi, jest o tyle przewrotne, że od lat media chętnie piszą o niej w kontekście jej ponętnego biustu, który - jak kiedyś sama wyznała - wymodliła sobie.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama