Reklama

Reklama

Salma Hayek odważnie eksponuje biust

Salma Hayek od lat uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet w świecie filmu. Najnowsze zdjęcie na Instagramie meksykańskiej gwiazdy tylko potwierdza, że w pełni zasługuje na ten tytuł.

Salma Hayek

Salma Hayek podbiła serca widzów swoimi rolami w filmach "Frida", "Desperado", "Bardzo dziki Zachód", "Dogma" czy "Od zmierzchu do świtu". Widzowie pokochali ją nie tylko za talent aktorski, ale także za niekwestionowany wdzięk oraz zniewalającą urodę. 55-letnia gwiazda, mimo upływu czasu, nie przestaje zachwycać. Od lat niezmiennie uchodzi za symbol kobiecości. 

Reklama

Hayek pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ma ich niemało, albowiem na Instagramie zgromadziła dotąd blisko 20 milionów obserwatorów z całego świata. Piękna aktorka regularnie dzieli się z nimi swoimi nowymi zdjęciami, poprzez media społecznościowe na bieżąco informuje również o swoich nowych przedsięwzięciach zawodowych. Obecnie możemy oglądać ją w filmach "Dom Gucci", i "Eternals".

Salma Hayek kusi w stroju kąpielowym

Salma Hayek w filmie "Dom Gucci" wystąpiła jako Giuseppina "Pina" Auriemma. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie nawiązała do wysokobudżetowej produkcji, w której ostatnio zagrała. 55-latka podzieliła się śmiałym kadrem, na którym ubrana w seksowny strój kąpielowy przechyla szklankę z lemoniadą. Wzrok przykuwa znajdujący się na wysokości biustu napis "Original Gucci”.

Jeden z komentujących stwierdził, że udostępnione przez Hayek zdjęcie na pewno "podbije internet". I tak właśnie się stało. Do tej pory pod fotografią zostawiono niemal 1,5 mln wirtualnych serduszek i tysiące komentarzy, wśród których nie brakuje komplementów i pochlebstw.

Zobacz również:

Szczere słowa Stuhra. "Byłem upodlony, pijany i leżałem na ziemi"

Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Co naprawdę się stało?

W wieku 10 lat popadła w... alkoholizm. Co robi dziś?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek | obfity biust

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy